- یک‌شنبه 22 سپتامبر 2019

2019 22 September

درگیری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با پیشمرگان حزب منحله دمکرات کردستان ایران

آکام نیوز/اختصاصی: برابر اخبار واصله از استان آذربایجان غربی مطلع شدیم یک تیم تروریستی وابسته به گروهک حزب دمکرات کردستان ایران که با کولبران درگیر شده و قصد اخاذی از این قشر مظلوم را داشتند، به کمین نیروهای سپاه پاسداران افتادند.

به گزارش آکام نیوز، گروهک موسوم به حزب دمکرات کردستان ایران که بارها در آنسوی مرزها نیز از کولبران نگونبخت اخاذی می کردند این بار وارد منطقه پیرانشهر شده و کولبران را محاصره کرده و به زور اسلحه از آنها اخاذی کردند.

کولبران با نیروهای نظامی تماس گرفته و موضوع را اطلاع می دهند.

رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز بعداز ظهر امروز یکشنبه نهم تیرماه 1398، در ارتفاعات مرزی پیرانشهر و چومان، به یاری کولبران شتافتند تا آنها را از نیروهای حزب دمکرات نجات دهند.

تیم حزب منحله دمکرات به مقابله با رزمندگان سپاه بر آمدند و در نتیجه درگیری مسلحانه تا عصر امروز ادامه داشت.

حضور نیروهای حزب دمکرات به قصد اخاذی از کولبران بارها در مناطق چومان و برده سوران گزارش شده بود تا اینکه امروز یکی از این تیم ها رصد شده و به کمین افتادند.

خبرهای تکمیلی در همین ارتباط متعاقبا منتشر می شود...

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!