خبرفوری/ در پی شکایات مردمی، فیسبوک صدها اکانت اعضای سرشناس ضد انقلاب را مسدود کرد

آکام نیوز: شبکه اجتماعی فیسبوک از چند روز گذشته اقدام به حذف صدها اکانت سران و اعضای سرشناس ضد انقلاب کرد.

به گزارش آکام نیوز، فیسبوک صفحاتی را از ضد انقلاب بطور کامل پاک کرد که هزاران دنبال کننده داشتند.

بنا به اعلام فیسبوک این صفحات به علت نقض قوانین و همچنین تبلیغ و ترویج ترویزم و اقدامات مسلحانه حذف شدند و دیگر نمی توانند فعالیتی در این شبکه اجتماعی داشته باشند.

در پی این اقدام فیسبوک، سرکردگان گروهکهای تجزیه طلب و تروریست کردی با راه اندازی کمپین هایی در صفحات اعضای عادی خود، ضمن حمله شدید به این اقدام فیسبوک و حمله به جمهوری اسلامی، خواستار بازگشایی صفحات خود شدند.

گروهکهای تجزیه طلب کردی در کمپین های خود خطاب به فیسبوک نوشتند؛

ما سالها بر علیه رژیم اسلامی ایران جنگیده ایم اما شما چهره های مشهور سیاسی ما را مسدود کردید.

این اقدام را حمله سیاسی به مخالفان رژیم ایران می دانیم!

فیسبوک آگاهانه و یا ندانسته در حال بازی در زمین رژیم ایران است!

سرکردگان ضد انقلاب همچنین در نامه ای به فیسبوک مدعی شدند بخاطر ظلم و ستمی که به آنها شده از ایران فرار کرده اند و در حال افشاگری بودند که با این محدودیت دیگر کاری از دستشان بر نمی آید.

واکنش تند ضد انقلاب به اقدام فیسبوک در حالیست که اکثر این صفحات مسدود شده بطور علنی در حال تشویق مردم به فعالیت های مسلحانه و اغتشاش بودند و با انتشار اخبار دروغ و سیاه نمایی از اوضاع داخلی ایران و کردستان، در حال تشویش اذهان عمومی بودند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

گرچە دیر این اقدام انجام شد ولی باز هم خوبە،وقتی عکس یە دختر بچەشانزدە سالە رو میذارن با اسلحە باید منتظر عواقب کارشون هم باشن

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!