خبرفوری/ دستگیری باند توزیع مواد مخدر در اردوگاه گروهک کومله

آکام نیوز/اختصاصی: برابر اخبار دریافتی از اردوگاه گروهک کومله مطلع شدیم، اخیراً یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر در کومله ضربه خورده و در همین ارتباط، چندین نفر دستگیر، اخراج و یا وادار به تسویه حساب شده اند. 

به گزارش آکام نیوز، مواد مخدر مکشوفه شامل، شیشه، تریاک، ترامادول و... بوده است.

یکی از اصلی ترین اعضای این باند که توسط مقامات کومله دستگیر شده است، تا دیگر اعضای باند که از اعضای کمیته مرکزی هستند لو نروند، حیدر مولودی از عناصر واحد آماده کومله زحمتکشان کردستان (شاخه عمر ایلخانی زاده) بوده است.

در ارتباط با این باند بزرگ توزیع مواد مخدر در کومله، لازم به ذکر است که یک عده دیگر از جمله هلمت و نیشتمان نیز اخراج شده و به دیگر گروه ها پیوسته اند.

جالب اینجاست که این باند به واسطه رابطه فامیلی در کومله مهتدی نیز مواد توزیع می کرده است.

در ارتباط با این باند، در اردوگاه زرگویزله ( کومله، شاخه عبدالله مهتدی) نیز عده ای دستگیر و تعدادی نیز تجدیددوره آموزشی شده اند و می بایستی تمام مراحل پذیرش پیشمرگی را از مرحله پذیرش تا آموزشگاه و پیشمرگ شدن را از نو، سپری کنند.

این یکی از بزرگ ترین باند های توزیع مواد مخدر است که در تمام شاخه های کومله نفوذ کرده است.

لازم به ذکر است سرکردگان کومله، همواره مدعی مبارزه برای رهایی جوانان از اعتیاد هستند اما در عمل، شاهد هستیم اردوگاه های کومله به پناهگاه امن قاچاقچیان مواد مخدر تبدیل شده اند!

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!