- چهارشنبه 20 نوامبر 2019

2019 20 November

دو پیشمرگ گروهک کومله زحمتکشان کردستان کشته شدند+ تصاویر

آکام نیوز: یک منبع موثق ساعاتی پیش از شمال عراق خبر داد که دو پیشمرگ گروهک موسوم به کومله زحمتکشان کردستان (شاخه عمر ایلخانی زاده) در یک سانحه مشکوک کشته شدند.

به گزارش آکام نیوز، شامگاه 5 شنبه مقارن ساعت 19:30 به وقت اربیل، ترمز خودروی ون گروهک کومله زحمتکشان کردستان، بریده و در نتیجه خودرو واژگون شد.

در این خودروی ون 3 پیشمرگ کومله ایلخانی زاده، حضور داشتند که یک زن و یک مرد به نام های لیمو کریمی و فرماند زیئووس وکیلی کشته شدند و یک نفر نیز به شدت زخمی شده است.

پیشمرگان کومله عازم منطقه هلگورد محل فرماندهی ویژه آموزش نیروهای پیشمرگ برای حضور در داخل کشور، بودند که در محور مواصلاتی بالیسان _ سرچاوه کشته شدند.

یک منبع مطلع گزارش داد که پیشمرگان کومله در حال عبور از روستای وه ری حدفاصل نواوه و میرگه سه ر در نزدیکی بیتواته دچار این سانحه مشکوک شده اند.

دو پیشمرگ گروهک تروریستی کومله کشته شدند

پیشمرگان کشته شده از افرادی بودند که مخالف بازگشت به داخل کشور برای عملیات مسلحانه بودند و در چند محفل درون گروهی از تمایل خود برای پیوستن به کومله مهتدی سخن گفته بودند.

احتمال تعمدی بودن این حادثه وجود دارد چرا که مسیر تصادف یکی از جاده های بی خطر منطقه بود.

خودروی ون سفید رنگ کومله که متلاشی شده است، در حال عبور از روستای وه ری حدفاصل نواوه و میرگه سه ر در نزدیکی بیتواته بوده و هم اکنون به اردوگاه کومله منتقل شده است.

خبرهای تکمیلی در همین ارتباط متعاقبا منتشر می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!