مسئول آسایش سلی : سامان جرجیس خواننده رپ توسط حزب آزادی کردستان به قتل رسید

آکام نیوز/اختصاصی: یکی از نیروهای امنیتی آسایش در گفتگوی اختصاصی با آکام نیوز از مشکوک بودن مرگ سامان جرجیس عضو سابق حزب آزادی کردستان و خواننده رپ کرمانشاهی خبر داد.

به گزارش آکام نیوز، این مقام امنیتی آسایش به آکام نیوز گفت؛

احتمال خودکشی سامان جرجیس بسیار ضعیف است و با توجه به دستپاچگی حزب آزادی کردستان در دفن فوری جسد، احتمال قتل او به دستور حسین یزدان پناه قوت گرفته است چرا که این حزب در گذشته نیز سابقه سر به نیست کردن نیروهای سابق و منتقد خود را دارند و از این سناریوها زیاد انجام داده اند.

همچنین جسد در یک بیابان به خاک سپرده شده، بیابانی که محل دفن نیروهای پاک نیست.

از سویی شائبه خالی بودن تابوت نیز وجود دارد و یکی از اعضای سابق کومله که با این گروه آشنایی کاملی دارد اخیرا در فیسبوک خود اظهار داشته که تابوت خالی بوده و جسد سامان جرجیس در تابوت نبوده و این صرفا یک نمایش خاکسپاری بوده است.

از سویی دیگر طبق خبرهای موثق دریافتی، مطلع شدیم که حزب آزادی کردستان برای خاکسپاری سامان جرجیس به خانواده او اطلاع ندادند و خانواده سامان خبری از خاکسپاری نداشتند.

فیلم خاکسپاری سامان جرجیس را در کانال تلگرام و اینستاگرام آکام نیوز ببینید @akamnews

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

از کجا معلوم خود شما کشتینش رژیم چون قبلا بازداشتش کرده بودید

قاتل خود پاکه باید یزدان پناه عین روح الله زم بگیرینش و بزودی حشد شعبی میگیرتش

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!