- دوشنبه 31 شهريور 1399

2020 21 September

6 پیشمرگ تسلیمی، توسط گروهک تروریستی کومله تهدید به ترور شدند

آکام نیوز: همانطوریکه ساعاتی پیش در آکام نیوز اعلام شد، 6 نفر از پیشمرگان گروهک تروریستی کومله زحمتکشان کردستان در اعتراض به آدمکشی و قتل همسنگرشان در مقر هلگورد، خود را تسلیم نیروهای امنیتی استان آذربایجان غربی کردند.

به گزارش آکام نیوز، این پیشمرگان اسلحه و مهمات خود را نیز تحویل نیروهای اطلاعاتی دادند و اعلام کردند در اعتراض به آدمکشی سران این گروهک، خود را تسلیم اطلاعات کرده اند.

آکام نیوز اسامی این پیشمرگان را بصورت اختصاصی منتشر کرد اما به دلایل امنیتی و به جهت رعایت اخلاق حرفه ای، عکس این تسلیمی ها را منتشر نکرد.

اما گروهک تروریستی کومله همزمان با انتشار این خبر در آکام نیوز، ضمن انتشار تصاویر این پیشمرگان تسلیمی، آنها را تهدید به ترور کرد و درشبکه های اجتماعی، بطور آشکارا و علنی اعلام کرد، از این پیشمرگان انتقام خواهند گرفت و آنها را به قتل می رسانند.

قتل و آدمکشی شیوه رایج کومله برای خفه کردن صدای مخالفان و منتقدان است و تهدید آشکار ترور پیشمرگان تسلیمی، نشان داد که سرکردگان این گروهک، بویی از انسانیت نبرده اند و تحمل شنیدن صدای مخالف را ندارند.

سران این گروهک بجای پاسخگویی به پیشمرگان در خصوص قتل فجیع آروین اصلانی، پیشمرگان را به قتل تهدید می کنند.

 

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!