- چهارشنبه 27 ژانویه 2021

2021 27 January

خبرفوری/50 هزار یورو پاداش به باباشیخ حسینی سرکرده خبات بابت خوش خدمتی به منافقین در قبال خروج از مرکز همکاری احزاب کردستانی

آکام نیوز/اختصاصی: برابر اخبار واصله از اقلیم کردستان عراق، مطلع شدیم، شورای ملی مقاومت ( منافقین)،مبلغ 50 هزار یورو بابت خوش خدمتی به بابا شیخ حسینی سرکرده گروهک خبات کردستان ایران پرداخت کرده اند.

به گزارش آکام نیوز، کمک هنگفت منافقین به سازمان خبات، در قبال خدماتی است که سازمان خبات به منافقین در اقلیم کردستان عراق ارائه می دهند.

بر اساس این گزارش، خبات کردستان، همواره گوش به فرمان منافقین بوده و مجری پیاده کردن سیاستهای این گروه در اقلیم کردستان و خصوصا در بین احزاب کردستانی است.

یک منبع موثق به آکام نیوز گزارش داد که یکی از دلایل این کمک به باباشیخ، بخاطر خروج خبات کردستان از کمیته همکاری احزاب کردستانی بوده است.

خبات کردستان به دستور مستقیم منافقین، از کمیته همکاری احزاب کردستانی خارج شد و باعث انشقاق بین گروهکها شد.

شورای ملی مقاومت منافقین تصمیم گرفتند در قبال این خوش خدمتی ها و گوش به فرمان بودن سرکرده خبات، این مبلغ کلان را به او اهداء کنند.

طبق اخبار موثقی که دریافت کرده ایم، مبلغ 50 هزار یورو از طریق حساب بانکی خبات کردستان در اربیل، به حساب باباشیخ حسینی واریز شده است.

شایان ذکر است در سالهای اخیر، پیمان خواهرخواندگی بین دو گروه تروریستی خبات کردستان و منافقین، منعقد شده بود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

سازمان خبات تو انفال 182هزار کرد با منافقین مسعود رجوی همکاری کرد و سندش هم موجودە ولی متاسفانە تا بە امروز مقامات اقلیم کردستان عراق هیچ عکس العملی نشون ندادن

من هم موافقم اونا تو انفال دست داشتند

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!