وقوع درگیری مسلحانه در پیرانشهر و مریوان/فرار تروریستها از مهلکه

آکام نیوز/اختصاصی: یک مقام امنیتی در گفتگو با آکام نیوز از وقوع درگیری مسلحانه با تیم های اعزامی حزب منحله دمکرات کردستان ایران ( شاخه مصطفی هجری) در دو منطقه پیرانشهر و مریوان خبر داد.

به گزارش آکام نیوز، به گفته این مقام امنیتی، درگیری در شامگاه دیروز روی داد که طی آن، تیم های تروریستی اعزامی از شمال عراق که وابسته به حزب منحله دمکرات کردستان ایران بودند به کمین نیروهای مسلح کشور افتادند.

در این درگیری مسلحانه که در حوالی پیرانشهر روی داد، تروریستها بعد از آنکه با آتش سنگین نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران روبرو شدند، از محل متواری شده و به اردوگاه های اصلی خود در کردستان عراق فرار کردند.

ساعاتی بعد، درگیری دیگری این بار در مریوان و حوالی هورامان روی داد.

در این درگیری نیز تروریستها که عرصه را بر خود تنگ دیدند با دیدن نیروهای مسلح کشورمان، پا به فرار گذاشته و متواری شدند.

در جریان این درگیری مسلحانه که در نزدیکی روستای سردوش روی داد، ضد انقلاب با آتش سنگین توپخانه ها و حملات پهپادی روبرو شدند.

از میزان تلفات و خسارات احتمالی وارده به دشمن خبری در دست نیست که به محض دریافت اطلاعات تکمیلی، جزئیات بیشتری از این خبر به اطلاع خوانندگان آکام نیوز می رسد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

نباید موقعیت فرار رو میداشتن

میان خرابکاری میکنن و بعدش فرار!!!این غیر قابل قبولە

منم حرفت رو تایید میکنم دوست عزیز،واقعا غیر قابل قبولە

دوستان بە نکتە خوبی اشارە کردن چطورە داخل کشور میشن و بعدش بە سلامت برمیگردن؟نیروهای امنیتی ایران باید شدت عمل بیشتری بە خرج بدن

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!