سخنگوی جبهە متحد کرد در بوکان توسط نیروهای اطلاعاتی بوکان دستگیر شد

آکام نیوز/اختصاصی: یک منبع آگاه در بوکان، در گفتگو با آکام نیوز، از دستگیری و بازداشت سخنگوی جبهە متحد کرد در این شهر خبر داد.

به گزارش آکام نیوز از بوکان، شامگاه یکشنبە سوم آذرماه 1398، نیروهای اطلاعات بوکان، که از مدتها قبل تحرکات مشکوک سخنگوی جبهه متحد کرد در بوکان را تحت نظر داشتند، با مجوز قضایی، متهم، آزاد محمدیان، را در منزل خود، بازداشت کرده و به بازداشتگاه منتقل کردند.

منبع مطلع در این ارتباط به آکام نیوز گفت؛ متهم از مدتها قبل تحت نظر بود و مدارک محکمی از ارتباطات او با یکی از گروهکهای ضد انقلاب بدست آمده بود.

ارتباط آزاد محمدیان با یکی از گروهکهای تروریست و تجزیه طلب کردی در شمال عراق محرز شد و مدارک مهمی در این ارتباط از او کشف و ضبط شده است که جزئیات بیشتری از این ماجرا به زودی از طریق آکام نیوز به اطلاع می رسد.


آزاد محمدیان سخنگوی جبهە متحد کرد در بوکان بود که تحت پوشش این جبهه، اقدامات ضد امنیتی انجام داد و ارتباطات گسترده ای با یکی از گروهکهای کردی برقرار کرده است.


در خصوص بازداشت این فرد، بزودی اطلاعات بیشتری در آکام نیوز منتشر خواهد شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!