فرار ۱۱ نفر از اعضای ایرانی پ.ک.ک و پژاک از قندیل+اسامی تسلیمی ها

آکام نیوز: تعداد 11 نفر از اعضای ایرانی حزب کارگران کردستان و پژاک موفق به فرار از کمپ های گروه در قندیل شدند.

به گزارش آکام نیوز، در پی گسترش ویروس کرونا در کمپ های پ.ک.ک و پژاک و اعدام اعضای مبتلا شده به این بیماری توسط سران گروهک، تعداد زیادی از اعضا اقدام به شورش و فرار از قندیل نموده اند.

برابر گزارش انجمن بی تاوان، در مقرهای پ.ک.ک و پژاک تعداد زیادی از اعضای ایرانی، ترکیه ای، سوری و عراقی از فرصت ایجاد شده استفاده کرده و موفق به فرار شدند.

در همین راستا هفته گذشته، تعداد ۱۱ نفر از اعضای ایرانی پ.ک.ک و پژاک با موفقیت خود را تسلیم نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران نموده اند.

اسامی افراد تسلیم شده به شرح زیر می باشد.

۱- سوما.ب

۲- فریبا.م

۳- سیروان.ا

۴عثمان .ک

۵- خالد.د

۶- داریوش . ا

۷- فرشته . ب

۸- فرشاد.م

۹- موسی . س

۱۰رامین . ر

۱۱کامران . خ

شایان ذکر است این افراد بعد از طی مراحل قرنطینه و قانونی به آغوش خانواده های خود بازخواهند گشت.

تگ: 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

کار عاقلانەای کردن،و شامل رافت اسلامی خواهند شد،ولی باید مواظب باشن توسط خود پژاک کشتە نشن،یکی از فامیلای ما کە برگشت رو زمین کشاورزیش توسط این آدم خوارا کشتە شد

گروهکهای ضد انقلاب مدتیە بە شدت دچار ریزش نیرو شدن و این نشانە اینە کە دیگە قدرت و توانایی فریب جوانان این مرز و بوم رو ندارن،و از طرف دیگە اونایی کە بهشون ملحق میشن از نزدیک شاهد همە چی میشن حساب کار میاد دستشون و برمیگردن بە آغوش وطن..

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!