قادر قادری،کادر و فرمانده نظامی حزب منحله و تروریستی دمکرات کردستان کشته شد

آکام نیوز:شامگاه سه شنبه و سحرگاه چهارشنبه،برابر با ۱۵ اسفند ۱۳۹۶، قادر قادری،کادر و فرمانده نظامی حزب منحله و تروریستی دمکرات کردستان حدک،که در حال تردد با خودروی شخصی خود بود،در حوالی روستای “هه‌رته‌لێ”‌ توسط فرد یا افراد ناشناس مورد اصابت ۲۰ گلوله قرار می گیرد و توسط پلیس به بیمارستان منتقل می شود که در بیمارستان جان خود را از دست می دهد.

به گزارش آکام نیوز،حزب منحله و تروریستی دمکرات (حدک) این اقدام را تروریستی خوانده و مدعی شده وی هیچ درگیری شخصی و یا کینه و حساب کشی با کسی نداشته است.

امیدواریم این بازی جدید گروهکهای تروریست کُردی در رقابت با یکدیگر نباشد.

بلافاصله کمی پس از اقدام تروریستی علیه صلاح رحمانی از شاخه دیگر دمکرات،(حدکا)،این اقدام علیه قادر قادری در حزب منحله دمکرات کردستان،کمی مشکوک به نظر می رسد و آدم را یاد بمب گذاری های دروغین گروهک تروریستی کومله می اندازد که سال گذشته همزمان دو جناح،ادعای چند اقدام بمب گذاری خنثی شده را مطرح کردند و هنوز نیز دست از این روند بر نداشته اند.

به هر حال این افراد پیش از آنکه قبل از ترور آن قدرها معروفیت داشته باشند،پس از ترور معروف شده اند و این منطقی به نظر نمی رسد.

در بخشی از اطلاعیه ایی که دبیرخانه حزب منحله دمکرات “حدک” در این ارتباط منتشر کرده آمده است؛

شب سه شنبه ۱۵ اسفند قادر قادری،کادر و فرمانده نظامی حزب دمکرات،در حالی که قصد بازگشت از مهمانی را داشته است،در منطقه “بالیسان-چوارقورنه” نزدیک روستای “هه‌رته‌لێ”‌ توسط فرد یا افراد ناشناس مورد اصابت ۲۰ گلوله قرار می گیرد و توسط پلیس به بیمارستان منتقل می شود که در بیمارستان جان می سپارد.

حزب دمکرات (حدک) این اقدام را تروریستی خوانده و مدعی شده وی هیچ درگیری شخصی و یا کینه و حساب کشی با کسی نداشته است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!