درگیری خونین گروهک مورد حمایت بارزانی در خیابان های اربیل

آکام نیوز: پسر ارشد حسین یزدان پناه سرکرده گروهک تجزیه طلب موسوم به حزب آزادی کردستان فاجعه آفرید.

به گزارش آکام نیوز، حسین یزدان پناه به دلیل دوستی عمیقی که با مسعود بارزانی دارد، گروهک تحت امر خود را کاملا در اختیار حکومت بارزانی قرار داده و قید به اصطلاح مبارزه برای کردستان ایران را زده و به خدمت کامل حزب دمکرات کردستان عراق در آمده است.

به پاس خوش خدمتی های یزدان پناه، مسعود بارزانی کلیه امکانات نظامی و مالی را در اختیار این فرد و گروهکش قرار داده است و هر جنایتی نیز که این فرد و نیروهایش مرتکب شوند، مورد عفو بارزانی قرار می گیرند، حال تصور کنید جنایت توسط فرزند حسین یزدان پناه نیز اتفاق افتاده باشد!

بر پایه اخبار منتشره، فرزند بزرگ حسین یزدان پناه در یکی از خیابان های پرتردد و شلوغ اربیل بخاطر یک دختر یا یک شهروند کرد عراقی درگیر شده است.

درگیری به حدی بالاگرفته که دوطرف به سمت یکدیگر تیراندازی کرده اند.

بر اثر این تیراندازی تعدادی از مردم عابر زخمی شده و راهی بیمارستان های شهر اربیل می شوند و فرزند حسین یزدان پناه نیز تحت تعقیب نیروهای آسایش اربیل قرار دارد و متواری است.

تا این لحظه خبری از سرنوشت پسر سرکرده گروهک حزب آزادی کردستان در دست نیست اما خبرها حاکی از آن است که حسین یزدان پناه پسرش را فراری داده و به مقراین گروه در کرکوک منتقل کرده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!