درگیری شدید پیشمرگان کومله با پیشمرگان دمکرات بخاطر ایجاد پایگاه

آکام نیوز/اختصاصی: برابر اخبار واصله از کردستان عراق، مطلع شدیم، در روزهای گذشته در منطقه ای واقع در روستای " تلان "، حوالی "سهر دیانا" درگیری شدیدی بین پیشمرگان دو گروه تروریستی کومله و حزب دمکرات کردستان ایران روی داده است.

به گزارش آکام نیوز، این درگیری به دلیل ورود پیشمرگان گروهک تروریستی کومله به منطقه مذکور، که محل حضور عناصر گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران بوده روی داده است.

بر پایه این گزارش، در این درگیری که بر سر ایجاد پایگاه روی داده، دو گروه با الفاظ رکیک و غیراخلاقی از خجالت هم در آمدند و در حالیکه در پیشمرگان کومله و دمکرات آماده تیراندازی به سمت هم بودند، آسایش وارد معرکه شد و با دخالت و وساطت نیروهای آسایش، این درگیری، موقتا فیصله پیدا کرد.

این درگیری ها که هر از چندگاهی در مناطق مرزی روی می دهد، نشان می دهد که ادعای اتحاد کومله و دمکرات در برخی محافل داخلی گروهکها، چیزی جز یک دروغ بزرگ و بک بازی سیاسی و حزبی نیست.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!