تروریستها باز هم بجان هم افتادند

آکام نیوز:بنا بر اخبار رسیده از کمپ های حزب دمکرات،چندین جوان اهل سلیمانیه که هوادار پ.ک.ک بوده اند و به هدف رفتن به کردستان سوریه به طرف اربیل رفته اند در میانه راه و نزدیک روستای دیگله که کمپ حزب دمکرات در آن روستا مستقر است و نیروهای بارزانی نیز در آن جا حضور دارند،مورد حمله قرار گرفته اند.

گزارش های هاوری کوردستان حکایت از این دارند که به محض رسیدن این افراد به نزدیکی این روستا از طرف پیشمرگ های حزب دمکرات (حدکا) و نیروهای پارتی مورد تیراندازی و ضرب و شتم قرار گرفته اند که در نتیجه این حمله چند نفر از جوانان اهل سلیمانیه زخمی می شوند.

شایان ذکر است از وقتی که حزب دمکرات به زیر مجموعه پارتی و حزب بارزانی درآمده است،مستقیما با پ.ک.ک و سیاست های این حزب دشمنی می کند و حتی سابقه ی چندین درگیری مسلحانه هم با هم داشته اند که پیشمرگ حزب دمکرات (قادر کریمی ) در نزدیکی قتدیل به دست گریلاهای پ.ک.ک کشته شد.

www.akamnews.net

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!