دستگیری یک فریب خورده در گروهک حزب آزادی کردستان به جرم تلاش برای بازگشت به کشور+ عکس

آکام نیوز: یک منبع خبری در اربیل از دستگیری یک عضو گروهک حزب آزادی کردستان که قصد فرار از گروه و بازگشت به کشور را داشته خبر داد.

به گزارش آکام نیوز، گروهک صد نفره و مرید مسعود بارزانی( حزب آزادی کردستان) مدعی شده اند که شخصی را در داخل تشکیلاتشان شناسایی و دستگیر کرده اند که قصد جاسوسی برای ایران و خرابکاری را داشته است!

اما یک منبع خبری موثق ما در اربیل گزارش داد که بر خلاف ادعای این گروهک، تنها گناه این فریب خورده تلاش برای فرار از گروهک حزب آزادی کردستان و بازگشت به کشور بوده است.

تروریستهای حسین یزدان پناه، بعد از آنکه متوجه می شوند این عضو فریب خورده قصد فرار از این گروهک و بازگشت به کشور را داشته با ضرب و شتم او را دستگیر کرده و راهی سیاه چالهای این گروهک کرده اند.

گفته می شود حسین یزدان پناه قصد دارد او را تحویل دستگاه زانیاری( اطلاعات اقلیم کردستان عراق) دهد و با شکنجه و آزار و اذیت نامبرده را وادار به اعتراف دروغین کنند.

این روزها که گروهک های پژاک، دمکرات و کومله که چند مانور تبلیغاتی در داخل کشور انجام داده اند، این گروهک نیز قصد دارد با این بازی و سناریوسازی دروغین، نامش بر سر زبان ها بیفتد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!