- سه شنبه 12 فروردين 1399

2020 31 March

دلنیا رحیمی مورد اذیت و آزار پیشمرگان کومله قرار گرفت

آکام نیوز/اختصاصی: یک منبع خبری موثق در اردوگاه گروهک تروریستی کومله در زرگویز، در گزارشی از اذیت و آزار جسمی و روحی دلنیا رحیمی در آموزشگاه پیشمرگی کومله خبر داد.

به گزارش آکام نیوز، دلنیا رحیمی از پیشمرگان گروهک تروریستی کومله کمونیستی(شاخه ابراهیم علیزاده) است که مدتی قبل بنا به دلایلی از این گروهک جدا و خود را تسلیم نیروهای امنیتی در کردستان کرد.

دلنیا رحیمی مدتی بعد به علت مشکلات مالی، مجددا کشور را ترک و به اردوگاه کومله بازگشت.

متاسفانه از زمان بازگشت دلنیا رحیمی، پیشنهادی غیراخلاقی مکرر پیشمرگان در محوطه آموزشگاه و پذیرش زرگویز، باعث رنجش خاطر و ناراحتی نامبرده شده است.

دلنیا که سابقه مجری گری در تلویزیون حزب کمونیست ایران را نیز دارد، یکی از زنانی است که از نظر اخلاقی و رفتاری، مورد احترام دیگر زنان اردوگاه قرار دارد.

بنا بر گزارش های دریافتی، در حال حاضر دلنیا رحیمی در آموزشگاه بخاطر فشارهای وارده از سوی پیشمرگان، در وضعیت روحی نامناسبی بسر می برد و کمیته مرکزی برخوردی با پیشمرگانی که قصد آزار و اذیت نامبرده را دارند انجام نداده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!