دودستگی در حزب دمکرات بیشتر شد/درگیری شدید فواد خاکی بگی با حسن شرفی معاون مصطفی هجری

آکام نیوز/اختصاصی: فواد خاکی بگی که به دست راست مصطفی هجری سرکرده گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران شناخته می شود، شدیدا با حسن شرفی درگیری لفظی پیدا کرده است.

به گزارش آکام نیوز، فواد خاکی بگی از هم اکنون از بیم کنگره 17، و احتمال زیاد رای نیاوردن مصطفی هجری بعنوان دبیرکلی و از همه مهم تر در خطر افتادن جایگاه او، به حسن شرفی و دیگر کادرهای مخالف مصطفی هجری، هتاکی کرده است.

این کار او باعث شده که حسن شرفی و دیگران در مقابل مصطفی هجری جبهه گیری کنند.

از طرفی چون مصطفی هجری از این هتاکی ها باخبر بوده اما کوچکترین تذکری به فواد خاکی بگی نداده است، این مسئله باعث نارضایتی شدید حسن شرفی و محمد نظیف قادری شده است.

این روزها حزب دمکرات، دچار دودستگی بزرگی شده است.

روز به روز به تعداد مخالفان هجری افزودە می شود و از طرفی دیگر، حسن شرفی با زرنگی کامل این مخالفان را بە سمت خود جذب می کند.

در کمیتەهای خارج کشور هم مصطفی هجری دیگر محبوبیت سابق را ندارد و کمیته های خارج کشور، بیشتر بە سمت حسن شرفی و محمد نظیف قادری گرایش پیدا کردەاند.

ناگفته نماند، رستم جهانگیری و تیمور مصطفایی هم در این تغییر و تحولات پشت پردە نقش مهمی دارند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!