- سه شنبه 6 اسفند 1398

2020 25 February

رابطه مکرر پیشمرگ زن کومله با پیشمرگان مرد بخاطر رفتن به اروپا و فرار از اردوگاه!

آکام نیوز/اختصاصی: یک منبع مطلع که نخواست نامش فاش شود در گزارشی تکاندهنده از رابطه های مکرر پیشمرگان زن اردوگاه کومله با مردان پیشمرگ، بخاطر رفتن به اروپا و خلاصی از اردوگاه کومله خبر داد.

به گزارش آکام نیوز، یکی از این زنان، شرمین باغبانی با نام مستعار الهه اهل سنندج است که 3 سال قبل، شوهرش کمال و دخترش نازلی را در ایران ترک کرده و به شمال عراق متواری می شود.

او مدتی بعد از فرار به گروهک تروریستی و تجزیه طلب کومله ملحق می شود.

شرمین از بدو ورود به اردوگاه کومله، گرفتار فسادی جدید می شود و به دلیل تمایلات غیرانسانی پیشمرگان اردوگاه نشین به زنان، او نیز به سرنوشت دهها زن حاضر در اردوگاه دچار می شود.

شرمین، چندین بار در اردوگاه کومله با مردان مختلف در ارتباط بوده و هر چند ماه یکبار با یکی از پیشمرگان زن در ارتباط است، نکته قابل تامل این است که در تمامی این دوست بازی ها، به همه این مردان نیز بطور همزمان خیانت کرده است و فردی شناخته شده در اردوگاه کومله است.

هر بار نیز مردان پیشمرگی که با او زندگی می کنند، مدتی بعد متوجه می شوند که در دام هوس های شیطانی این پیشمرگ گرفتار شده اند و او را بعد از شناختن شخصیت واقعی، ترک می کنند.

گفته می شود تنها دلیل این زن برای رابطه مکرر با مردان پیشمرگ، امید او برای رفتن به اروپا به وسیله مردان پیشمرگ است اما هرگز تا این لحظه موفق نشده است به این هدف خود دست یابد.

نامبرده بارها بخاطر رفتارهای غیراخلاقی تا مرز اخراج پیش رفته است، مرکز پزشکی کومله نیز به ابتلای او به ایدز مشکوک شده است.

نکته قابل تامل این است که رهبری کومله بجای برخورد با او، نامبرده را در یکی از حساس ترین ارگان های تشکیلات سازماندهی کرده است.

الهه هم اکنون گوینده تلویزیون حزب کمونیست ایران است و همچنان نیز به رفتارهای غیراخلاقی خود ادامه می دهد و در بین دیگر پیشمرگان، نیز به فردی بدنام و بدسابقه شناخته می شود.

در اردوگاه زرگویز کومله، دهها شرمین نام وجود دارد که به دلیل فساد اخلاقی و خیانت به همسران از کشور متواری شده و هم اکنون در اردوگاه کومله به کارهای خود ادامه می دهند.

این در حالی است که کومله مدعی ست، مدافع حقوق زنان بوده و اردوگاه کومله، پناهگاه زنان است!!

بر اساس آخرین اخبار، دختر او نازلی ، وضعیت روحی بسیار نامناسبی دارد و بخاطر رفتارهای مادرش، دچار مشکلات روحی و روانی شده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!