رسوایی بزرگ برای حزب منحله دمکرات+ جعل و فتوشاپ تصاویر داخل کردستان+ سند

آکام نیوز: یکی از کانال های وابسته به حزب منحله دمکرات کردستان ایران که تحت عنوان نیشتمان جوان فعالیت می کند، در یک خبر دروغ با جعل یک عکس و فتوشاپ آرم گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران مدعی شده که این عکس یکی از اعضای تروریست و مسلح دمکرات است که در مقابل مقر سپاه در بانه، گرفته شده است!

به گزارش آکام نیوز، در این خبر عکسی از یکی از بسیجیانی که در مقابل مقر گرفته شده، منتشر شده و آرم حزب منحله دمکرات کردستان ایران و پرچم کردستان عراق نیز بر بازوی عکس، بصورت فتوشاپ درج شده است!

اگر به دقت به این عکس نگاهی انداخته شود حتی یک فرد مبتدی نیز به راحتی می تواند تشخیص دهد که این آرم حزب دمکرات و پرچم کردستان عراق کاملا واضح است که فتوشاپی ناشیانه بوده و برای فریب افکار عمومی، از این ترفند استفاده شده است.

قضاوت در این ارتباط را بر عهده افکار عمومی واگذار می کنیم و به این ترتیب بار دیگر مشخص شد که اخباری این چنین کذب و دروغ از سوی ضد انقلاب، در رسانه های آنها هر روز به خورد پیشمرگانشان در داخل عراق داده می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!