رژیم صهیونیستی خواستار توقف حملات جمهوری اسلامی به ضد انقلاب و خصوصا حزب آزادی کردستان شد

آکام نیوز: روزنامه صهیونیستی اورشلیم پست از تروریستهای حزب آزادی کردستان، حمایت علنی کرد.

به گزارش آکام نیوز، روزنامه اورشلیم پست اسرائیل در گزارشی به ضمن تمجید از گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان، نوشت؛ اخیرا این حزب کرد ایرانی مورد حملات مکرر رسانه های جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته است.

روزنامه اورشلیم پست در ادامه تصاویری از حضور این گروهک در مناطق حوزه استحفاظی پارتی منتشر کرده و خواستار حمایت های بین المللی از این گروهک شده است.

پیش از این نیز بارها سایتها و روزنامه های اسرائیلی به تعریف و تمجید از این گروهک دست نشانده خود پرداخته بودند و امروز نیز پس از انتشار گزارش هایی در خصوص وضعیت داخلی این گروهک، اسرائیلی ها به حمایت تمام قد از حسین یزدان پناه و گروهک تحت امر او پرداخته اند.

رژیم صهیونیستی با حمایت های مالی و لجستیکی از گروهکهای تروریست و تجزیه طلب ایرانی دشمنی دیرینه خود با ملت ایران را به اثبات رسانده و همانطوریکه بارها در گزارش های مختلف عنوان شده بود این گروهکهای خودخوانده از حمایت های مالی و نظامی کشورهای مختاصم و در راس آنها دولت صهیونیستی برخوردار هستند و دیدارهای مکرری بین افسران موساد با سرکردگان ضد انقلاب و خصوصا پاک در کردستان عراق انجام شده است.

در سالهای گذشته نیز حسین یزدان پناه با حضور در آلمان در کنگره اسرائیلی ها در این کشور، شرکت کرده و سفیر اسرائیل در آلمان در سخنان خود از این گروهک و شخص حسین یزدان پناه بعنوان دوست و متحد رژیم صهیونیستی تمجید به عمل آورده بود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

رژیم اشغالگر اسراییل بهترە تو فکر خودش باشە از ترش برنامە موشکی ایران تمام زیر زمین رو کردن سوراخ موش تا اگە یە چیزی شد بخزن توش

این حسین هم دمش بە همە جا بندە عجب حروم زادییە

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!