- دوشنبه 23 سپتامبر 2019

2019 23 September

سرقت گوسفند یکی از روستائیان کردستان ایران توسط تروریستهای حزب دمکرات کردستان ایران+ عکس

آکام نیوز: تیم های مسلح حزب دمکرات کردستان ایران در زمان ورود به روستاهای مرزی، اقدام به سرقت گوسفندان مردم می کنند.

به گزارش آکام نیوز، اکثر پیشمرگان حزب منحله دمکرات کردستان ایران در کشور سابقه شرارت و دزدی داشته و پس از آنکه از سوی مراجع قضایی تحت تعقیب قرار می گیرند از کشور متواری شده و به گروهک حزب دمکرات ملحق می شوند.

پیشمرگانی که در کشور سابقه سرقت دارند، بعد از فرار از کشور، باز هم به این کارها ادامه داده و باعث اذیت و آزار مردم می شوند.

در همین ارتباط یک منبع خبری گزارش داد که جبار درودی، از پیشمرگان قدیمی گروهک موسوم به حزب دمکرات کردستان ایران زمانیکه به همراه یک تیم در سال 95 وارد کشور شده بود، اقدام به سرقت گوسفند یکی از شهروندان کامیارانی کرده و پس از این سرقت، گوسفند را سر بریده و گوشت آن را بین اعضای تیم تقسیم کرده است.

جبار درودی حتی عکسی از این اقدام زشت خود در فیسبوک منتشر کرده و ضمن اهانت به عیدقربان، نوشته است؛

این هدیه مردم کامیاران در روز عید قربان برای حزب است!

این حرکت تفنگداران حزب دمکرات مهر تائیدی بر سارق بودن پیشمرگان حزب دمکرات است، پیشمرگانی که بارها از کشاورزان و چوپانان سرقت کرده و موجب سلب آرامش و امنیت مردم منطقه شده اند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!