سوء استفاده تروریستهای حزب دمکرات از کودکان روستای نی مریوان+ سند

آکام نیوز: عوامل حزب منحله دمکرات کردستان ایران  در نوروز سال 96 با ورود به روستایی از توابع شهر مرزی مریوان، تصاویر سرکرده معدوم حزب دمکرات کردستان ایران را به کودکان دادند!

به گزارش آکام نیوز، یک منبع مطلع در مریوان در گزارشی که ارسال کرده است از سوء استفاده گروهک تجزیه طلب حزب دمکرات کردستان ایران از کودکان یک روستا واقع در مریوان در آن سال می گوید.

سوء استفاده تروریستهای حزب دمکرات از کودکان روستای نی مریوان+ سند

اعضای تشکیلات مخفی گروهک تجزیه طلب حزب دمکرات کردستان ایران که از مردم منطقه سرخورده و مایوس شده اند دست به دامان کودکان از همه جا بی خبر یک روستا شده اند.

عوامل تشکیلات مخفی حزب دمکرات وارد روستای " نی " از توابع شهرستان مرزی مریوان شده و تصاویر و دست نوشته هایی در تمجید از قاسملو سرکرده معدوم حزب دمکرات تهیه کرده و آن را به دست کودکان روستا می دهند!

نیروها و عوامل حزب منحله دمکرات تصاویر سرکرده معدوم دمکرات را به چند کودک روستایی داده و با دادن پول و تنقلات از آنها می خواهند تا در وسط میدان روستا ایستاده و با در دست داشتن تصاویر قاسملو و آرم حزب منحله دمکرات ابراز خوشحالی کرده و با آرمان های این گروهک تجدید پیمان کنند!!

کودکان روستا که نه قاسملو  و نه حزب دمکرات را می شناسند، با دریافت پول و تنقلات از عوامل حزب دمکرات تصاویر سرکرده معدوم دمکرات را در دست گرفته و نیروهای دمکرات نیز از آنها عکس گرفتند تا بگویند که این مردم مریوان هستند که در سالگرد کشته شدن مشکوک سرکرده دمکرات، با این گروهک تجدید پیمان کرده اند!

اما همانطوریکه در تصاویر ملاحظه می کنید جز چند کودکی که حتی اسم قاسملو را نشنیده اند، کسی دیده نمی شود و نیروهای فرصت طلب حزب دمکرات با چند کودک روستایی در حال عقده گشایی آرزوها و رویاهای دست نیافتنی خود هستند.

سوء استفاده تروریستهای حزب دمکرات از کودکان روستای نی مریوان+ سند

لازم به ذکر است این چندمین مورد هنجارشکنی تروریستها و سوء استفاده از کودکان روستای نی مریوان است که در چند سال گذشته به کرات تکرار شده و گزارش آن منتشر شده است،

نیروهای امنیتی و نظامی تدابیر لازم را برای جلوگیری از این رفتارها از سوی نیروهای حزب دمکرات اتخاذ می کنند، تا دیگر شاهد سوء استفاده از کودکان بی گناه این سرزمین توسط چند عنصر یاغی وطن فروش نباشیم.

سوء استفاده تروریستهای حزب دمکرات از کودکان روستای نی مریوان+ سند

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!