ایران اینترنشال با دریافت رشوه از عبدالله مهتدی، برای کومله فیلم تبلیغاتی ساخت

آکام نیوز: روز گذشته در بخش خبری تلویزیون ایران اینترنشنال، فیلمی مستند از فعالیت های گروهک تروریستی کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران ( شاخه عبدالله مهتدی) پخش شد.

به گزارش آکام نیوز، در بخش هایی از این فیلم، عبدالله آذربار عضو رهبری گروهک کومله از آمادگی گروهک کومله برای انجام فعالیت های مسلحانه در داخل کشور سخن گفت و بارها کردستان ایران را به ناامنی تهدید کرد.

سال گذشته نیز تلویزیون سعودی ایران اینترنشنال در سالگرد تاسیس گروهک تروریستی کومله تریبون خود را در اختیار سرکرده کومله عبدالله مهتدی گذاشت.

چند روز بعد از این اتفاق، فاش شد که عبدالله مهتدی مبلغ کلانی در اختیار مدیر این شبکه قرار داده بود تا در روز تاسیس کومله، این شبکه ساعتی را به مصاحبه با سرکرده کومله اختصاص دهد.

سال گذشته نیز مبلغ 40 هزار دلار از سوی کومله به شرکت حقوقی آمریکایی the cogent law group پرداخت شده بود تا این شرکت نزدیک به کاخ سفید مقدمات دیدار عبدالله مهتدی با یکی از مقامات بلندپایه آمریکایی و همچنین مصاحبه سرکرده کومله با یکی از روزنامه های شناخته شده آمریکایی را فراهم کند.

تلاش روز گذشته تلویزیون ایران اینترنشنال در معرفی کومله در ادامه همین روند بوده و کومله برای معرفی خود در رسانه های سعودی و صهیونیستی، پول های زیادی خرج می کند.

در گزارش روز گذشته این تلویزیون، بارها این شبکه از آمادگی تروریستهای کومله برای انجام عملیات های تروریستی در داخل کشور سخن گفت و بطور علنی، از تروریستها حمایت کرد.

(توضیح: فیلم تهیه شده از سوی ایران اینترنشنال در کانال تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک و آپارات آکام نیوز، منتشر شده است).

تگ: 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

تروسکە صادقی هم کە بە خدمتشون در اومدە بعید نیست در آیندە نزدیک واسە حزب دکورات هم از این کلیپها بسازن

حزب دکورات هههههههه جالب بود

دیگە عرعرستان سعودی هم خرجشون نمیکنە باید خودشون پول کلیپ خودشون رو بدن،میدونە حیف نونن

خودشون دارن اعتراف میکنن کە فقط تو فضای مجازی فعالن،چون دیگە کاری از دستشون برنمیاد روی آوردن شوی های تلویزیونی

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!