- چهارشنبه 27 ژانویه 2021

2021 27 January

عبدالله مهتدی مردم کردستان را تهدید کرد: کومله و دمکرات را باید بالای سرتان بگذارید!

آکام نیوز: عبدالله مهتدی در گفتگوی اخیر خود با کرد تریبونال، با ادبیاتی تهدیدآمیز با مردم کردستان، صحبت کرد.

به گزارش آکام نیوز، دبیرکل گروهک موسوم به کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران، در بخش هایی از این مصاحبه، بطور علنی مردم کردستان ایران را تهدید کرد.

عبدالله مهتدی در بخشی از این مصاحبه، گفت؛

بعد از آنکه ما کردستان را بدست گرفتیم و قدرت در دست ما قرار گرفت؛ همه امور در دست احزاب کومله و دمکرات خواهد بود، چرا که ما 40 سال است مبارزه کرده ایم و کردستان حق ماست!

سرکرده کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران از هم اکنون برای مردم کردستان ایران نیز خط و نشان کشیده و ضمن تهدید مردم خطاب به کردستانی ها گفت؛ باید به کومله و دمکرات احترام بگذارید و هر کس غیر از این با ما احزاب ریشه دار برخورد کند، دشمن ما است.

بخش هایی از مصاحبه عبدالله مهتدی که خطاب به مردم کردستان بود را ملاحظه می کنید؛

" مردم کردستان، باید به کومله و دمکرات احترام بگذارند، مردم باید کومله و دمکرات را باید بالای سرشان بگذارند، کسی حق ندارد از گل نازک تر به کومله و دمکرات بگوید"!

این تهدید عبدالله مهتدی نیز خطاب به مردم کردستان بود که هر کس به کومله و دمکرات در آینده نامعلوم مورد نظر آنها، احترام نگذارد، با برخورد شدید آنها روبرو خواهند شد!

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!