- پنج‌شنبه 25 فوریه 2021

2021 25 February

عصبانیت هواداران و کادرهای پ.ک.ک و پژاک از سخنان عبدالله مهتدی+ افشای صوت عبدالله مهتدی سرکرده کومله در یک جلسه درون حزبی

آکام نیوز: اخیرا صوتی از عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله پخش شده که در آن سرکرده کومله خطاب به اعضای کمیته خارج از کشور کومله از سیاستهای خارجی و داخلی کومله سخن می گوید.

به گزارش آکام نیوز، عبدالله مهتدی در یکی از بخش های سخنان خود به صراحت ضمن حمله شدید به پژاک اعلام می کند که ما بعنوان کومله، پژاک را بعنوان یک جریان در جنبش کردستان به رسمیت نمی شناسیم.

مهتدی پژاک را هم ردیف داعش خواند و اعلام کرد که من هرگز پژاک را بعنوان یک جریان کردی در کردستان ایران به رسمیت نمی شناسم آنها طرفدار رژیم ایران هستند، منکر وجود گروهی به نام پژاک نیستم اما آنها یک حزب اصلی در کردستان ایران نیستند و نخواهند بود.

سرکرده کومله در این جلسه بر علیه پژاک شمشمیر را از رو بست و اعلام داشت حاضر است با اپوزیسیون فارس با وجود اینکه برخی از آنها کردها را حتی به رسمیت نمی شناسند تعامل داشته باشد اما با پژاک هرگز.

حملات تند مهتدی به پژاک باعث خشم و عصبانیت پژاک و هواداران این گروه شده است.

(فایل صوتی سخنان عبدالله مهتدی در کانال تلگرام، فیسبوک،اینستاگرام و آپارات آکام نیوز منتشر شده است)

تگ: 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!