عضویت در کومله افتخار ماست/پیوند سلطنت‌طلبان با تروریست های کومله!

آکام نیوز:علیرضا نوری زاده سلطنت طلب معروف و عامل سرویس‌های امنیتی آل سعود و منافقین عضویت در گروهک تروریستی کومله را افتخار خود می‌داند .

به گزارش آکام نیوز،دیده بان اعلام کرد؛در پی کشته شدن یکی از تروریست‌های وابسته به گروهک کومله در درگیری مرزی با این گروهک، برخی از رسانه‌ها و افرادی که در آن‌ها وابستگی به سرویس‌های امنیتی و تروریستی به چشم می خورد شروع به پخش شایعاتی در این زمینه کردند .

از میان این واکنش‌ها می‌توان به ادعاهای یکی از مجریان صدای آمریکا و در پی آن برخی گزارش‌ها و مستندسازی‌های کذب در بی‌بی‌سی فارسی و صدای آمریکا اشاره کرد .

در حالی که در این روزها اسنادی از خیانت ربع پهلوی و ارتباط وی با آل سعود از طریق دخترش آشکار می‌شود، در ادامه علیرضا نوری زاده باکمال وقاحت عضویت در گروهک تروریستی کومله را باعث افتخار خود و سلطنت طلبان بیان می‌کند. این در حالی است که پس از طرد شدن ربع پهلوی از میان سلطنت‌طلبان اکنون نزدیک‌ترین فرد به وی نوری زاده بوده و پسر پهلوی که از همه جا رانده شده تنها آینده روشن خود را در حمایت از تروریست‌هایی ازجمله کومله و خدمت به آل سعود می‌بیند .

با این‌حال واکنش‌های زیادی از سوی سلطنت‌طلبان به این اقدامات از سوی ربع پهلوی و نوری زاده در فضای مجازی منتشرشده است. این افراد در حالی آخرین مقصد خود را در حمایت و تبلیغات از تروریست‌های کومله قرار داده اند که فراموش کرده اند این گروهک‌ تعداد زیادی از جوانان مرزبان و شهروندان عادی را در جهت مقاصد شوم خود ترور نموده‌ است .

اکنون ربع پهلوی که در سخنان خود تلاش داشت مردم را با خود همراه نماید در حال حاضر به حامی کسانی تبدیل‌شده است که از تروریست‌ها دفاع می کنند و در برنامه‌اش عضویت در این گروهک‌ها را باعث افتخار خود بیان می‌کند .

این تنها قسمتی از روحیه واقعی پهلوی‌ها و سلطنت‌طلبانی است که تنها تشنه قدرت هستند و برای رسیدن به آن از هر تلاشی فروگذاری نمی کنند؛ حتی اگر آن حمایت از تروریست باشد .

www.akamnews.net

telegram.me/akamnews                    آکام نیوز را در کانال خبری تلگرام نیز دنبال کنید

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!