- دوشنبه 25 ژانویه 2021

2021 25 January

آکام نیوز فراخوان

آکام نیوز: طبق اخبار موثقی که از اردوگاه های کومله بدستمان رسیده، وضعیت مالی و معیشتی پیشمرگان و خانواده هایشان بشدت وخیم است و بسیاری از پیشمرگان بخاطر مشکلات مالی و بی تفاوتی سرکردگان کومله، به شغل کارگری در رستوران های کردستان عراق روی آورده اند.

به گزارش آکام نیوز، سایت خبری تحلیلی آکام نیوز با هدف کمک به این دسته از پیشمرگان برای هر نوع کمک و مساعدتی اعلام آمادگی می کند.

پیشمرگان شاخه های مختلف کومله خصوصا کومله مهتدی و ایلخانی زاده می توانند، از طریق سایت آکام نیوز، کانال تلگرام آکام نیوز، اینستاگرام و فیسبوک آکام نیوز، درخواست های خود را ثبت کنند.


نام و مشخصات پیشمرگان محفوظ خواهد بود و به هیچ عنوان فاش نمی شود.

 

هر پیشمرگی نیز که خواهان بازگشت به کشور است و نگران دستگیری و یا بازداشت توسط نیروهای امنیتی است می تواند برای راهنمایی و کمک با آکام نیوز تماس بگیرد.


منتظر پیامهای شما هستیم.

"مدیرمسئول و سردبیر سایت خبری تحلیلی آکام نیوز"

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

من هم میگم نگران نباشتن خوشبختانە گارد امنیتی وزارت اطلاعات خیلی قویە..

اگر توان همکاری هم ندارن میتونن یە تماس بگیرن و درخواست عفو کنن اگە دستشون بە خون کسی آلودە نباشە قطعا عفو میخورن یکیش خودم...بە شرافتم قسم این تجربە خودمە

لایه نگریش ورده گرن کاکه؟ یان ده بی حه تم پیشمه رگه ی کومه له کان بین؟

سلام بله ی لاینگریش ورده گرین پیوه ندیمان له گه ل بگره

ماهی چقدره؟ اگه کسی پول نخواد و بخواد اروپا فقط بره چی؟

سلام در این مورد با ما تماس بگیرید جزئیات در اختیار شما قرار می گیرد با تشکر از پیام شما

آکام نیوز سوالی دارم من در تیم بودم یعنی اومدم تو کوردستان آیا تسلیم بشم زندانی میشم؟ تیراندازی نبوده فقط در تیم بودم کومه له شورشگیرم

در هر تیمی بوده باشید مشروط بر اینکه دستتان به خون کسی آلوده نباشد مشمول عفو و بخشودگی قرار خواهید گرفت و با شما همکاری های لازم صورت می گیرد برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ستاد خبری وزارت اطلاعات باید بره کسی تسلیم بشه؟

بله در سراسر شهرهای کشور می توانید برای تسلیم شدن به ستادهای خبری اداره اطلاعات مراجعه کنید و در صورتیکه نگرانی از این بابت دارید با آکام نیوز تماس بگیرید تا مقدمات بازگشت شما تسهیل گردد. با تشکر از پیام شما

هدفتون چیه؟ یعنی کومه له فقیرن؟ اتفاقا پول داریم زیاد م داریم به کور..... خ.....پ....

اگر فقیر نیستید به داد پیشمرگان و خانواده هایشان برسید! البته شما پولدار هستید اما برای کمیته مرکزی ولاغیر

از پاک چی؟

از حزب پاک میتونید چجوری کمک کنید یعنی راهش چیه؟ من برنمیگردم پرونده مهریه دارم

با مدیریت آکام نیوز تماس بگیرید از طریق همین سایت، کانال تلگرام، اینستاگرام و یا فیسبوک آکام نیوز

باسلام.خبرگزاری محترم،کار بسیار خوبی کردن.واقعا انشالله هرچه زودتر این گروهک نابود بشن. اما کسانی که تسلیم میشن .. بهتره بخشش خوبی نسیبشون، هرچی باشه،بهتر از اینکه به عنوان یک دشمن ضدیت با دین و کشور اسلامی کشته بشن.. و عذاب وحشتناک و ابدی بعد از مرگ . برگردن کشور و چرخه زندگی طبیعی خودش در کنار احکام اسلام باشن و با خانواده خودشون زندگی خوب و خوش رو شروع کنند.پارک برن،سفر بین شهری برن،با دوستان خوب باشن،در کنار پدر و مادر و برادر و خواهر،فرزند و عمو و دایی و خاله و .. .. به پیشرفت کشورشون کمک کن و گذشته بد رو جبران کن و با افتخار و عزت و با خدا از دنیا برن.. و خدا بخشنده و مهربان است..

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!