فرار حسین یزدان پناه سرکرده حزب آزادی کردستان از کرونا

آکام نیوز: ویروس کرونا سایه شومی بر جهان انداخته و همه در حال مقابله با این ویروس منحوس هستند اما در این میان افرادی از گروهک حزب منحله آزادی کردستان (پاک) در فکر تبلیغ کردن برای گروهک هستند و با این شیوه نه تنها کمک به پیشگیری نکرده بلکه کمک به انتقال هرچه بیشتر این ویروس نیز می کنند.

به گزارش آکام نیوز، اما در این شرایط تبلیغ و انجام مناسبات و مراسمات، خبری از سرکرده این گروهک (حسین یزدان پناه) نیست.

طبق اخبار رسیده نه در مراسمات جدید همچون نوروز و نه در مناسبات حزبی خبری از سرکرده گروهک نبوده است.

در بیانیه و سخنرانی و دادن پیام نیز دیگر سرکردگان هستند که به جای یزدان پناه، بیانیه می دهند و یا سخنرانی می کنند، با وجود شرایط موجود و شیوع این ویروس و غیبت یکباره سرکرده در این شرایط حساس، گمانه زنی ها بر این است که وی به این بیماری مبتلا و خود را از دیدگان همه مخفی نموده است و با این احتساب افرادی که نزدیک به وی هستند مبتلا و ناقل آن به دیگر افراد گروهک می باشند.

وحشت فرماندهان این گروهک از این اوضاع باعث شد تا نسبت به آن واکنش نشان داده و با انتشار بیانیه و ساخت کلیپ و تکذیب آن جلوی دوربین سعی در سرپوش گذاشتن حقایق و آرام کردن جو روانی داخل گروهک باشند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!