صف مردم از اغتشاشگران جداست / "امنیت و آرامش" در کردستان برقرار است‌

آکام نیوز: فرمانده جدید سپاه بیت‌المقدس استان با بیان اینکه «امنیت و آرامش» در سراسر کردستان برقرار است، گفت: خود مردم در مقابله با تجمعات غیرقانونی نقش محوری و تمام‌کننده داشتند.

به گزارش آکام نیوز، سردار سیدصادق حسینی، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و شهدای خطه کردستان اظهار داشت: ایران اسلامی دارای پیشینه بسیار ارزشمندی است که همواره از چهل سال گذشته تاکنون، حوادث‌های مختلفی را که از دشمنان نشأت گرفته تجربه کرده است.

وی افزود: دشمنان نظام همواره تلاش کرده که چوب لای پیشرفت کشور گذاشته و هیچ‌گاه چشم دیدن توسعه، امنیت و آسایش کنونی ایران اسلامی و استان کردستان را نداشته و هر بار با توطئه‌های مختلف به‌دنبال برهم زدن امنیت و آرامش مردم هستند.

فرمانده جدید سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: ضدانقلاب از اوایل انقلاب تاکنون، از جنگ تحمیلی گرفته تا تحریم، فشارهای اقتصادی و اغتشاشات به‌دنبال ایجاد ناامنی در کشور بوده‌ اما هیچ‌گاه نتوانسته به اهداف شوم خود برسد.

صف مردم از اغتشاشگران جداست

وی به اتفاقات اخیر در برخی از نقاط کشور و استان کردستان از سوی اشرار و برخی افراد خاص اشاره و تصریح کرد: هرگاه دشمنان ‌علیه نظام توطئه داشته، مردم به‌موقع در صحنه حاضر شده و توطئه‌های آنان را در نطفه خفه کرده‌اند.

سردار حسینی با بیان اینکه صف مردم از اغتشاشگران جداست و خود مردم در مقابله با این تجمعات غیرقانونی نقش محوری و تمام‌کننده داشتند؛ اظهار کرد: دشمنان تمام‌قد پای‌کار آمده و به‌دنبال تعطیلی کسب‌وکار، برپایی اعتراضات، تجمعات و تخریب بوده اما سپاه، بسیج، نیروی انتظامی همواره همراه مردم بوده و برای پیشرفت، رفاه، آسایش، امنیت پایدار و ارتقای جایگاه این مردم بزرگوار از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

تخریب اماکن و اموال عمومی جایز نیست

وی عنوان کرد: در اتفاقات اخیر شاهد بودیم که به اموال عمومی، مغازه‌ها و ماشین مردم، بانک‌ها، آمبولانس و پمپ‌بنزین تعرض شد در حالی‌که انجام این کارها از سوی برخی افراد خاص و تعطیلی کسب‌وکار مردم هیچ معنایی نداشته و جایز نیست.

فرمانده جدید سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با ابراز اینکه صف مردم، طرفداران و دلسوزان نظام از اشرار، اراذل و اوباش، بیگانگان و ضدانقلاب جداست، خاطرنشان کرد: خوشبختانه همانند گذشته «امنیت و آرامش» در سراسر استان کردستان برقرار است.

مردم با بصیرت و عمل به موقع توطئه‌ دشمنان را در نطفه خفه کردند

وی ادامه داد: در این اتفاقات اخیر غرب جنایتکار، آمریکای خون‌ریز و انگلیس حیله‌گر با استفاده از تبلیغات دروغین خود در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی پای کار آمدند تا با ایجاد اغتشاش و ناامنی به اهداف شوم خود رسیده و از آب گل‌آلود ماهی بگیرند، اما مردم با بصیرت، آگاهی کامل و عمل بموقع باز هم توطئه آنان را در نطفه خفه کردند.

فرمانده جدید سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با تأکید بر اینکه باید از تخریب اموال عمومی و مردم جلوگیری شود، اضافه کرد: در این اتفاقات اخیر حتی نیروهای نظامی و انتظامی استان تلاششان این بود که با آرامش و حفظ حرمت با اغتشاشگران در تجمعات برخورد کنند اما متأسفانه گوش ندادند و برای مردم خسارت به‌بار آوردند.

ضدانقلاب از تخریب و برهم‌زدن امنیت کشور حمایت می‌کند

وی با بیان اینکه دشمنان و ضدانقلاب همواره از تخریب و برهم زدن امنیت کشور حمایت می‌کنند، عنوان کرد: آتش زدن اموال عمومی کار مردم نیست، چراکه انتقادات و اعتراضات راه خود داشته و باید به‌موقع مطرح شود.

سردار حسینی گفت: ایران اسلامی تاکنون پیشرفت‌های زیادی داشته و ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های زیادی برای توسعه کشور و استان کردستان وجود دارد اما دشمنان چشم دیدن آن را ندارند.

نظام مقتدر جمهوری اسلامی از منافع مردم پاسداری می‌کند

وی افزود: نظام مقتدر جمهوری اسلامی، نیروهای نظامی و انتظامی همواره از منافع مردم پاسداری کرده و این‌بار نیز تودهنی محکمی بر دهان استکبار جهانی و حامیان آنان می‌زنند.

فرمانده جدید سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با یادآوری اینکه انقلاب شکوهمند اسلامی با سه عنصر اعتقاد به الهی، وحدانیت به یکتاپرستی، رهبری خردمندانه حضرت امام(ره)، پشتیبانی و حضور گسترده اقشار مختلف مردم به پیروزی رسید، تصریح کرد: نظام بدون مردم معنایی نداشته و مردمی‌بودن انقلاب جزو ویژگی‌های برجسته و خاری در چشم دشمنان است.

اجازه تعرض به اموال عمومی داده نشود

وی خاطرنشان کرد: امروزه نظام جمهوری اسلامی در منطقه و دنیا اثرگذار است و نقش محوری داشته اما آمریکای جنایتکار از کشورهای غربی باج‌گیری و بارها و بارها برای مذاکره با ایران التماس کرده است.

فرمانده جدید سپاه بیت‌المقدس استان کردستان یادآور شد: جایگاه رفیع و امنیت کشور به‌سادگی به دست نیامده بلکه برای این وضعیت کنونی خون هزاران انسان‌های وارسته، برجسته، نخبه و تحصیلکرده ریخته شده، بنابراین باید این بار نیز همانند گذشته در برابر دشمنان ایستادگی کرد و اجازه تعرض به اموال عمومی داده نشود.

قدردانی از بصیرت و دشمن‌شناسی مردم کردستان

وی «خدمت بی‌منت به مردم، ایجاد امنیت، آسایش و رفاه برای مردم» را از وظایف نظام خواند و گفت: گرچه مردم با گرانی و مشکلات معیشتی مواجه‌اند اما باید دولت رفاه و آسایش مردم را در نظر گرفته و در راستای بهبود وضعیت زندگی آنان تلاش کند.

سردار حسینی با قدردانی از بصیرت و دشمن‌شناسی مردم استان کردستان تأکید کرد: انتظار می‌رود مردم اجازه سوءاستفاده، ناامنی و تداوم این اتفاقات را به اشرار و ضدانقلاب ندهند، چراکه اگر امنیت نباشد، کسب‌وکار تعطیل می‌شود و احساس آرامش و آسایش از بین می‌رود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!