فعالیت رسمی یک گروه جدید ضد انقلاب در لندن آغاز شد / شورای دروغ اعلام موجودیت کرد

آکام نیوز: شنبه و یکشنبه ۲۸ و ۲۹ سپتامبر (۶ و ۷ مهر ۹۸) سالنی در ساختمان «امپریال کالج» لندن میزبان نشست اعلام موجودیت «شورای مدیریت گذار» بود، شورایی که به شورای دروغ مشهور شد!

به گزارش آکام نیوز، حسن شریعتمداری از آغاز فعالیت گروه جدید ضد انقلاب به نام «شورای مدیریت گذار» خبر داد.

«شورای مدیریت گذار» خود را یک تشکل جدید مخالف جمهوری اسلامی معرفی می‌کند، این گروه تحت حمایت مستقیم انگلیس است.

از حسن شریعتمداری، که ساکن هامبورگ آلمان است، به عنوان یکی از چهره‌های اصلی این تشکل نام برده می‌شود، فردی که به ضدیت و دشمنی با ایران معروف است و نوشته های او در حمایت از تحریم های آمریکا بر علیه ملت ایران، شناخته شده است.

در اطلاعیه اعلام فعالیت این گروه جدید، آمده است که این گروه یک نشست عمومی در شهر لندن برگزار خواهد کرد و برخی چهره های سیاسی انگلیس نیز در این مراسم حضور خواهند داشت.

گروه موسوم به «شورای مدیریت گذار» همچنین سه سند پایه را به پیوست اطلاعیه اعلام موجودیت خود منتشر کرده است.

در این اسناد، بشدت به جمهوری اسلامی حمله شده و با دروغ پردازی و سیاه نمایی از اوضاع داخلی ایران، شهروندان ایران افرادی فقیر و بدبخت معرفی شده اند!

هدف این گروه سرنگونی جمهوری اسلامی ایران اعلام شده است.

گفته می شود یکی از اهداف مهم این گروه ضد انقلاب تحت حمایت انگلیس، برپایی اعتراضات سازماندهی شده در داخل کشور و آشوب و ناامنی در شهرهای بزرگ ایران است.

گروهک جدید موسوم به شورای مدیریت گذار در روزهای ۲۸ و ۲۹ ام سپتامبر برابر با ششم و هفتم مهر ماه، طی مراسمی در “امپریال کالج شهر لندن” فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

 

نکته قابل تامل این است که این مراسم توسط شبکه‌های بزرگ تلویزیونی و رسانه‌های اجتماعی پوشش داده شد!

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!