- سه شنبه 12 فروردين 1399

2020 31 March

افشای تصاویر غیراخلاقی و چت های مستهجن فرمانده مطرح پیشمرگان کومله در آکام نیوز

آکام نیوز/اختصاصی: علی بهمنی معروف به علی سیف از فرماندهان قدیمی و شناخته شده گروهک تروریستی و تجزیه طلب کومله است که بارها در رسانه های رسمی گروهک تروریستی کومله از او به عنوان فرمانده خوشنام کومله یاد شده است!

به گزارش آکام نیوز، اما این علی بهمنی بر خلاف تصویری که کومله از او ساخته است، فردی عیاش و هوس باز است و پیشمرگان زیادی قربانی او شده اند.

فریب خوردگان جدیدی که وارد کومله می شوند به امید فردای بهتر، در دام سرکردگان کومله گرفتار می شوند و آبروی شان ریخته می شود.

علی سیف که بارها در رسانه های کومله، جوانان را تشویق به ملحق شدن به گروهک کومله می کند، فرد خطرناکی است که حتی به دختران اردوگاه هم رحم نمی کند.

 

در چت هایی که برای اولین بار در آکام نیوز فاش می شود، تصاویر غیراخلاقی این فرد را به همراه چت های غیراخلاقی مشاهده می کنید.

این چهره واقعی سرکردگان کومله است و مردم عزیز کردستان باید مراقب فرزندان خود باشند تا هرگز وارد این گروهک خطرناک نشوند، چرا که فرماندهانی همچون علی سیف در این گروهک کم نیستند.

با پوزش از خوانندگان فهیم آکام نیوز، ناچار شدیم بخاطر رعایت شئونات اخلاقی، تصاویر را بصورت شطرنجی منتشر کنیم و بزودی شاهد افشاگری های تکاندهنده دیگری از سران این گروهک در آکام نیوز باشید.

 

مشروح کامل این چت ها در کانال تلگرام آکام نیوز، منتشر شده است، خوانندگان عزیز می توانید برای مشاهده کامل این چت ها به کانال تلگرام آکام نیوز، مراجعه فرمائید.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!