- پنجشنبه 10 مهر 1399

2020 01 October

امجد حسین پناهی به عنوان سرپل انتقال سلاح و مهمات به داخل کشور انتخاب شد

آکام نیوز/اختصاصی: طبق اخبار رسیده مطلع شدیم، امجد حسین پناهی، برادر رامین حسین پناهی ( عضو اعدام شده گروهک تروریستی کومله)، و از کادرهای رسمی کومله زحمتکشان کردستان ( شاخه عمر ایلخانی زاده)، ماموریت یافته تا به عنوان یکی از سرپل های انتقال سلاح و مهمات به داخل کشور، ماموریت جدید خود در راستای پروژه کشته سازی را انجام دهد.

به گزارش آکام نیوز، عمر ایلخانی زاده سرکرده گروهک کومله، اخیرا در یک جلسه درون گروهی به امجد حسین پناهی که چند ماهی است از آلمان به شمال عراق بازگشته و در هلگورد در حال آموزش فریب خوردگان برای انجام عملیات های تروریستی در داخل کشور است، ماموریت داده تا کار انتقال سلاح و مهمات نظامی به داخل کشور را بر عهده بگیرد.

هدف از این کار، تیراندازی و ترور شهروندان کردستان ایران است تا از این طریق به پروژه کشته سازی در راستای ناامن کردن مناطق کردنشین کشور، کمک کند.

شایان ذکر است گروهک کومله پس از جواب رد شنیدن از مردم فهیم کردستان، به تاکتیک کشته سازی روی آورده و در جریان تجمعات مختلف مردمی، به سوی معترضان تیراندازی می کند تا این اقدامات را به گردن نیروهای نظامی و امنیتی انداخته و بین مردم و نظام فاصله بیندازند.

اخبار تکمیلی در همین ارتباط بزودی منتشر می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!