- جمعه 6 ارديبهشت 1398

2019 26 April

انهدام کامل تیم گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران

آکام نیوز:با وجود هشدارهای مکرر سپاه پاسداران و حملات موشکی سپاه  به اردوگاههای گروهک تروریستی حزب دمکرات باز هم این گروهک به هشدارها بی اعتنایی کرده و تیم های تروریستی خود را روانه کشور کردند.

به گزارش آکام نیوز،در همین راستا صبح امروز یک تیم اعزامی از سوی حزب منحله دمکرات کردستان ایران، در پاوه شناسایی و به کمین نیروهای نظامی و امنیتی کشورمان افتادند.

این تیم مسلح نظامی با فرماندهی مستقیم کاوه بهرامی وارد کشور و منطقه پاوه شده بودند که به کمین نیروهای سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران افتادند.

خبرهای دریافتی حاکی از آن است که این تیم متلاشی شده و دو تروریست دمکرات کشته شده اند.

این درگیری ساعت 08:00 امروز جمعه 20 مهرماه 1397 در منطقه بیدمیری واقع در ارتفاعات کوهستان شاهو در نزدیکی شهرستان پاوه روی داده است.

همانطوریکه در تصاویر ملاحظه می کنید، شاهو ویسی و زانیار اسلامی از اعضای این تیم تروریستی بودند که در جریان درگیری امروز به هلاکت رسیده اند.

هدف از این عملیات تروریستی، انتقام حملات موشکی سپاه عنوان شده بود!

جزئیات بیشتر این خبر و اطلاعات تکمیلی همراه با تصاویر جدید معدومین بزودی بصورت اختصاصی در کانال تلگرام آکام نیوز منتشر می شود...      https://t.me/akamnews   

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!