چهار پیشمرگ گروهک تروریستی دمکرات بازداشت شدند

آکام نیوز: یکی از اعضای اتحادیه میهنی کردستان عراق در شمال عراق از بازداشت چهار پیشمرگ گروهک تروریستی و تجزیه طلب حزب دمکرات کردستان خبر داد.

به گزارش آکام نیوز، یکی از اعضای اتحادیه میهنی کردستان عراق که نخواست نامش فاش شود، از بازداشت چهار پیشمرگ گروهک تروریستی و تجزیه طلب حزب دمکرات کردستان خبر داد.

اتهام این چهار نفر که ۳ مرد و یک زن هستند، دادن اطلاعات به جمهوری اسلامی ایران در زمان حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقرات حزب منحله دمکرات کردستان اعلام شده است.

این افراد در حالی بازداشت شده اند که معمولا همه پیشمرگان از زمان مکان و ساعت پلنوم باخبر هستند و این اختصاص به یک جمع محدود نیست.

ناگفته نماند هرگاه گروهک های ضد انقلاب در مقابل قدرت و توان و نفوذ جمهوری اسلامی ایران کم می آورند اقدام به بازداشت یا قتل اعضای خود به اتهام همکاری با جمهوری اسلامی می کنند.

در ارتباط با زنی که جزو بازداشتی ها است قابل ذکر است که در زمان حملات موشکی سپاه ابتدا نام او بعنوان شهید حزب برده می شود که مدتی بعد مشخص می شود اشتباه شده و این زن در یکی از مخفیگاهها از ترس موشک ها مخفی شده بوده است!

خبرهای تکمیلی متعاقبا منتشر می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!