کرونا در گروهک تروریستی کومله مهتدی+ عضو کمیته مرکزی کومله، به کرونا مبتلا شد

آکام نیوز/اختصاصی: در پی شیوع گسترده کرونا در منطقه، خبرهای تایید شده از گروهک تروریستی و تجزیه طلب کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران (شاخه عبدالله مهتدی) حاکی از آن است که، شیوع این بیماری در اردوگاه زرگویزله این گروهک، رو به گسترش است و سرکردگان کومله، برای جلوگیری از گسترش این ویروس، اقدامی نکرده اند و پیشمرگان در نگرانی و وحشت بسر می برند.

به گزارش آکام نیوز، شیوع کرونا، حتی سران این گروهک را نیز بی نسیب نگذاشته است.

خبرهای دریافتی حاکی از آن است که جمال احمدی از اعضای کمیته مرکزی گروهک تروریستی و تجزیه طلب کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران، چند روزی است که به کرونا مبتلا شده و در خانه خود قرنطینه شده است و وضعیت فعلی وی وخیم می‌باشد.

اما به دلیل ترس و استرس و نگرانی در بین پیشمرگان و کادرهای این گروهک، به دستور عبدالله مهتدی، این خبر فاش نشده است و پیشمرگان و بعضی از اعضای کمیته مرکزی از این موضوع، بی اطلاع هستند.

سرکرده کومله، اعلام کرده باید کرونایی شدن این عضو کمیته مرکزی، مخفی بماند و فاش نشود.

این در حالی است که سرکردگان کومله مدعی هستند برای حفظ سلامت پیشمرگان هر کاری می کنند اما در عمل شاهد هستیم، که چنین موضوع مهمی از بقیه مخفی نگه داشته شده است و همین لاپوشانی می تواند به قیمت جان بسیاری از پیشمرگان فریب خورده تمام شود.

تگ: 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!