- دوشنبه 31 شهريور 1399

2020 21 September

کشف مقادیر زیادی تریاک در کمپ دیگله گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران

آکام نیوز/اختصاصی: پیداشدن مقادیر زیادی تریاک در کمپ دیگلە گروهک حزب دمکرات کردستان ایران، جنجال ساز شد.

به گزارش آکام نیوز، طبق رصدهای اطلاعاتی از همان روزهای اول، مطلع شدیم مقادیر زیاد مواد مخدر در کمپ موسوم به دیگله در گروهک تروریستی و تجزیه طلب حزب دمکرات کردستان ایران ( شاحه مصطفی هجری)، کشف شده است.

در همین ارتباط پای چندین کادر حزب منحله دمکرات کردستان ایران بە این ماجرا کشیدە شدە و باز هم چندین پیشمرگ نگون بخت، به همین علت از حزب منحله دمکرات اخراج شدند، پیشمرگانی که قربانی شدند تا پای کادرهای برجسته حزب منحله دمکرات به ماجرا کشیده نشود.

گفته می شود در این ماجرا سە پیشمرگ اخراج شدە اند.

پیشمرگان اخراجی هم اکنون در اقلیم کردستان عراق، آوارە هستند، اما در مقابل، کادرها و مسئولین اصلی، در کمپ آزادی این گروهک تروریستی، حضور دارند و برخوردی با آنها نشده است.

این کادرها چندین پیشمرگ این گروهک تروریستی را طعمه اهداف پلید خود کرده اند و امروز نیز برای تقسیم مواد خود، در حال پیدا کردن طعمه های دیگر در اردوگاه هستند.

اعتیاد در بین پیشمرگان گروهک دمکرات، به اوج خود رسیده است و تعداد زیادی از پیشمرگان نیز در این راه، قربانی شده اند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!