- چهارشنبه 27 ژانویه 2021

2021 27 January

جدال و دعوا بر سر تصاحب دبیرکلی گروهک کومله زحمتکشان کردستان 5 پیشمرگ را نقره داغ کرد

آکام نیوز/اختصاصی: منبع خبری آکام نیوز در اردوگاه کومله زحمتکشان کردستان ( شاخه عمر ایلخانی زاده ) از اخراج 5 پیشمرگ، به دستور مستقیم رضا کعبی معاون عمر ایلخانی زاده، خبر داد.

به گزارش آکام نیوز، جدال و دعوا بر سر تصاحب سمت دبیرکلی کومله زحمتکشان کردستان منجر به اخراج 5 پیشمرگ شد.

این 5 پیشمرگ از هواداران عمر ایلخانی زاده دبیرکل کومله زحمتکشان کردستان بودند و زمانیکه رضا کعبی معاون دبیرکل کومله، در جریان این ارتباط قرار گرفت، تصمیم به تسویه حساب با هواداران شناخته شده عمر ایلخانی زاده در اردوگاه گرفت و این 5 تن را تنها به خاطر نزدیکی با عمر ایلخانی زاده از پیشمرگی کومله اخراج کرد.

شنیده ها حاکی از آن است که عمر ایلخانی زاده به اروپا بازگشته و رضا کعبی سکان هدایت کومله زحمتکشان را در دست گرفته و در اولین اقدام خود، در حال شناسایی هواداران و طرفداران دبیرکلی عمر ایلخانی زاده است.

کعبی با هدف یکدست کردن اردوگاه به نفع خود، دست به این اقدامات می زند.

و در این بین تنها پیشمرگان هستند که قربانی جدال سرکردگان برای تصاحب صندلی قدرت می شوند.

اسامی 5 پیشمرگ اخراجی کومله که بصورت اختصاصی در اختیار آکام نیوز قرار گرفته، به این شرح اعلام می شود؛

1-دالاهو کرمانشاه

2-غفور شهربان

3-چومان مریوان

4-حسن دلدار (مریوان)

5- کاوه گرگه ( ملقب به کاوه سنه)

طبق آخرین گزارش دریافتی از وضعیت این پیشمرگان اخراجی، مطلع شدیم که این 5 نفر در حال حاضر و پس از اخراج از اردوگاه کومله در شهر سلیمانیه در وضعیت بسیار بدی بسر می برند و در خیابان ها و پارک های سلیمانیه آواره و دربدر شده اند.

این عاقبت تمام پیشمرگانی است که به امید دنیای بهتر راهی این کمپ ها می شوند، پیشمرگان تنها قربانی زیاده خواهی ها و امیال و آرزوهای سرکردگان می شوند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

این جنگ و جدال بر سر کرسی فقط مختص کوملە نیست در حزب دمکرات هم اوضاع آشفتە ست و ریزش نیرو در آنجا هم زیاد است،اگر مقام معظم رهبری یە عفو صادر کنن کمپها خالی از نیرو میشە چون خیلیا پشیمونن و جرات ندارن برگردن

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!