دادگاه اسماعیل بخشی، سپیده قلیان، عسل محمدی و دیگر متهمان هفت تپه به پایان رسید

آکام نیوز: رسانه های وابسته به کومله، حزب کمونیست کارگری و حکمتیست، تلاش کردند تا برخی افراد را تحریک به برهم زدن نظم عمومی محل برگزاری دادگاه کنند.

به گزارش آکام نیوز، دادگاه اسماعیل بخشی، سپیده قلیان و دیگر عوامل اغتشاشگر که با تحریک گروهکهای کمونیستی خارج نشین، قصد منحرف کردن تجمعات کارگران نیشکر هفت تپه را داشتند برگزار شد.

همزمان با برگزاری این دادگاه، تعدادی از عوامل بیرونی که با تحریک رسانه های دشمن به مقابل محل برگزاری دادگاه آمده بودند، قصد درگیری و برهم زدن نظم دادگاه را داشتند که با هوشیاری ماموران ناکام ماندند.

دادگاه این افراد، ١٢ مرداد راس ساعت ١٠ صبح طبق اعلام قبلی، برگزار شد.

اسماعیل بخشی، سپیده قلیان، عسل محمدی و تعدادی دیگر از متهمان در دادگاه حضور داشتند.

دادگاه به ریاست قاضی مقیسه تشکیل جلسه داد و متهمان با حضور وکلای خود در دادگاه از خود دفاع کردند.

بنا بر خبرها زمانیکه در حدود ساعت یک ربع به ده صبح، متهمان با یک دستگاه ماشین ون به دادگاه انقلاب اسلامی انتقال داده می شدند، برخی اخلالگران قصد انجام تحرکاتی را داشتند که در همین ارتباط دو نفر به نام های رهام یگانه و هیراد پیربداقی دستگیر شدند و تحقیقات از این افراد ادامه دارد.

همچنین در محل تشکیل دادگاه واقع در خیابان فیاض بخش، نبش معلم، افراد مشکوکی از تهران و برخی مناطق خود را به محل برگزاری دادگاه رسانده بودند که قابل تامل است!

تلاش این افراد برای ورود به محل برگزاری دادگاه به نتیجه نرسید و طبق قانون فقط وکلا و خانواده متهمان اجازه ورود به داخل را پیدا کردند.

ناگفته نماند رسانه های کومله کمونیستی و کمونیست کارگری و حکمتیست به طور مرتب در حال اطلاع رسانی از روند محاکمه متهمان به همکاری با این گروهکها هستند و با این نوع حمایت های علنی، بر وابستگی این افراد به دشمن، صحه گذاشتند.

آکام نیوز به زودی زوایای آشکار و پنهان حوادث هفت تپه و نفوذی های هفت تپه را منتشر خواهد کرد، با ما همراه باشید.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!