حزب کمونیست کارگری به جرم اخاذی از پناهندگان و کلاهبرداری به زندان محکوم شد

آکام نیوز: دادستان دولت هلند از دادگاه تقاضا کرد فرشاد حسینی عضو ارشد کمونیست کارگری را به جرم قاچاقچی گری و کیس فروش بودن به چهار سال زندان، 260.000 یورو جریمه نقدی و ده سال ممنوعیت کاری محکوم کند!

به گزارش آکام نیوز، ممنوعیت کاری یعنی این عضو کمونیست کارگری، حق ندارد، به پناهجویان به مدت 10 سال به اصطلاح مشاوره بدهد!

قاضی های دادگاه در ششم ماه جولای 2020 ، یعنی دو روز دیگر قرار است تصمیم نهایی خود را اعلام کنند...

به این ترتیب یک عضو خلافکار ضد انقلاب، به صدر اخبار سراسری هلند راه یافت!

روشن شدن حقایق در مورد فعالیت های ضد انقلاب، برای جامعه ایرانی اهمیت ویژه ای دارد.

اما حقایق انکار ناپذیر کدامند؟

بی نهایت!

خلاصه حقایقی را که فرشاد حسینی در ویدئوی یکساعته ای که از خودش منتشر کرده و اعتراف می کند، عبارتند از:

"دولت هلند بیش از سه سال است که روی این پرونده تحقیق و کار می کند. از 22 سپتامبر 2017 تا 15 دسامبر 2017 به مدت تقریبا سه ماه تلفن مرا شنود کرده اند. در این مدت 13769 بار مشتریان و آشنایان با من تماس گرفته اند. این تعداد دو یا سه درصد آشنایان و فامیل بودند، بقیه تماس ها به مشتریان مربوط می شود...

یعنی بطور میانگین 2200 تماس در روز و نزدیک 4000 تماس در ماه!

در مجموع در 11 جلسه بیش از 70 ساعت بازجویی داشتم... بعلاوه شش جلسه دادگاهی داشتم... که در مجموع بیش از 80 ، 90 ساعت صحبت کرده ام... دادگاه با سه قاضی پرونده را بررسی می کرد. پرونده ای در حدود شش، هفت هزار صفحه تشکیل شده است...

در هفتم ماه مارس 2018 بنا به دستور دادستانی و حکم دادگاه پلیس به منزلم، دفترکارم و دفتر حسابدارم می رود و مرا را بازداشت می کند. به مدت یک ماه بازداشت و زندانی شدم و حق هیچگونه ملاقاتی با کسی را نداشتم، از داشتن رادیو، تلویزیون، روزنامه و حتی کاغذ و قلم محروم بودم...

از 30 نفر از پناهندگان و فامیل و آشنایانشان هم بازجویی کرده بودند... "

فرشاد حسینی در مورد کیفیت بررسی پرونده خودش ادعا می کند:

" در تمام این پرونده شش یا هفت هزار صفحه ای هیچ داستان دروغین و جعلی در کار نبوده است!... پروسه های دادرسی این پروند کاملا مغایر با سایر پروسه های دادرسی بود!... این پروسه ها براساس نگرش های ناعادلانه و ذهنی داستانی و پلیس همراه بود... حتی در مورد یک نفر هم نتوانستند ثابت کنند که کل داستان این فرد دروغین بوده! ... "

اتهام سیاسی دادستان هلند علیه فرشاد حسینی

دادستان هلند در اطلاعیه خبری خود علاوه بر اتهامات مشخص خلافکاری و قاچاقچی گری... بطور کاملا آشکار فرشاد حسینی را بخاطر کیس فروشی متهم می کند که موجب رشد بیگانه ستیزی در میان دولت و جامعه هلند است!

فرشاد حسینی در دفاعیه ای که از خودش در یک "شو زنده" یک ساعته منتشر کرده، حتی یک ثانیه در این مورد روشنگری نمی کند!

فرشاد حسینی در مقابل اتهامات کاملا مشخص خلافکاری و قاچاقچی گری، به هر حیله ای تلاش می کند جرم یا خلاف مشخص را به مسئله سیاسی تبدیل کند تا در بحثهای بی سرو ته همه را همراه خودش به منجلاب فراموشی و ابهام ببرد و سرانجام معلوم نشود که او قاچاقچی بوده یا رابین هود نجات دهنده پناهجویان!...

قبل از آنالیز شاه بیت منطق و ادعای فرشاد حسینی به یک نکته بسیار کوچک ولی با معنی اشاره می کنیم. همانطوریکه در سطور بالا خواندید ایشان می گویند:

در این مدت 13769 با من تماس گرفته شده، "یعنی بطور میانگین 2200 تماس در روز و نزدیک 4000 تماس در ماه!" از دقیقه 12 تا 12.30 ثانیه این جملات گهربار را بیان کرده تا نبوغ ریاضی خود ثابت کند!...

2200 تماس در روز را اگر دوبرابر کنیم می شود 4400 تماس یعنی برای آقای فرشاد حسینی یک ماه کمتر از دو روز است! اگر یک ماه را 30 روز فرض کنیم می شود 66000 تماس تلفنی در ماه یعنی 62000 تماس بیشتر از آنچه ایشان مدعی هستند! از آنجائیکه خودشان اعتراف کرده اند به مدت سه ماه تلفنش کنترل و شنود می شده، 198000 = 66000 × 3 می شود! در حالیکه در مجموع در عرض سه ماه 13769 بار با او تماس گرفته اند نه 198000 بار!

می گویند دروغگو کم حافظه است ولی نه اینقدر!...

این مسئله یک دلیل دیگر هم می تواند داشته باشد...

از بس از مردم پول مفت گرفته و آمار و ارقام دروغ تحویل شان داده واقعا کنتر شمارشگر او خراب شده و ابعاد تناقضی را که بچه های مدرسه ابتدایی می فهمند، دیگر ایشان درک نمی کنند...

اخیرا تعداد زیادی از نمایندگان پارلمان از احزاب راست و رهبران سیاسی این احزاب خواهان آن هستند که اگر یک نفر پناهجو یا پناهنده مرتکب خلاف بزرگ شد ( شرکت در خلافکاریهای مواد مخدر، قاچاق انسان و ترور و داعش و... ) باید اقامت و ملیت او را پس گرفت و از کشور اخراج کرد.

یکی از اعضای ضد انقلاب که از مدیران یک سایت کردی نیز هستند، در این باره می گوید؛

( شخصا چند نفر از اپوزیسیون روباه صفت و دزد را می شناسم که اینجا کیس بشدت سیاسی داده اند تا اگر دستشان رو شد، و دولت هلند خواست آنها را به اجبار به ایران برگرداند، حداقل به دلیل فعالیتهای سیاسی آنها از این کار منصرف شوند، زیرا در صورت بازگشت اجباری حکم اعدام دریافت خواهند کرد!... در مورد یکی از این افراد که در سازمان اکثریت بشدت فعال بود... چند نفر از او بخاطر کلاه برداریهای ده ها هزار یورویی و حتی بیشتر از صدهزار یورو شکایت کرده اند... اگر پروسه او هم به نتیجه نهایی رسید بطور کامل و با اسم و رسم در باره او هم گزارشی مفصل خواهم نوشت... ).

مجرم مورد اشاره، بیش از 25 سال است که در هلند با ادامه دادن به دروغگویی آشکار در حزب کمونیست کارگری ارتقاء مقام می یابد!

ایشان در صدها مصاحبه، نوشتاری، صوتی، ویدئویی خود را وکیل متخصص پناهندگی و مهاجرت جا زده! در حالیکه این امر خلافکاری آشکار، قابل مجازات و دروغ بی شرمانه محض برای دوشیدن مشتریان است!

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

این کارشونە در قبال مترجم و مشاورە و دادن کیس دروغین بە پناهندەها عجب پولایی کە بە جیب نمیزنن

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!