- یک‌شنبه 17 ژانویه 2021

2021 17 January

همجنس بازی پیشمرگان شناخته شده کومله، عبدالله مهتدی را خشمگین کرد/ رفیق حسین پناهی در اعتراض به همجنس گرایی استعفا داد

آکام نیوز/اختصاصی: یکی از معضلاتی که باعث خشم خانواده ها و پیشمرگان کومله شده است، مسئله همجنس بازی تعدادی از پیشمرگان شناخته شده کومله مهتدی است.

به گزارش آکام نیوز، طبق گزارش دریافتی ب. ع. پیشمرگ شناخته شده و قدیمی کومله در حین همجنس بازی توسط پیشمرگان کومله دیده شده و گزارش همجنس بازی نامبرده به اطلاع سرکرده کومله رسیده است.

همچنین ک.ع هم دیگر پیشمرگ کومله همجنس باز است و گزارش این دو نفر به اطلاع عبدالله مهتدی رسیده است.

عبدالله مهتدی سرکرده کومله که بخاطر بیماری در لندن است، با اطلاع از این مسئله، به این دو نفر دستور داده تا به انگلیس بازگردند و دیگر در اردوگاه نمانند تا باعث خشم پیشمرگان نشوند.

دیوان عالی آمریکا در 26 ژوئن 2015 ازدواج همجنس بازها را در سراسر این کشور قانونی اعلام کرد.

از زمان به رسمیت شناخته شدن و قانونمند شدن همجنس بازی توسط دولت آمریکا، پیشمرگان همجنس باز کومله نیز با خیالی آسوده تر این رابطه ها را در اردوگاه علنی کرده اند.

با این وجود اکثریت پیشمرگان مخالف این رابطه ها در اردوگاه هستند و به همین علت است که سرکرده کومله دستور برگشت این افراد به انگلیس را داده است.

شایان ذکر است رفیق حسین پناهی از اعضای قدیمی و شناخته شده کومله نیز هفته گذشته استعفا داد و یکی از دلایل کناره گیری خود را رواج همجنس گرایی در کومله اعلام کرده بود.

تگ: 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

یە دستە ارازل جمع کردن باید منتظر شنیدن چنین خبراهایی هم بود

اینا بە خواهر مادر خودشون رحم نمیکنن،چە برسە بە ک.....

عادیە از خانم بازی خستە شدن،تنوع دادن بە کارشون..

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!