- دوشنبه 31 شهريور 1399

2020 21 September

پیشمرگ حزب منحله دمکرات از ترس کشته شدن در درگیری با ایران، خودکشی کرد

آکام نیوز: منابع آگاه در کویه عراق، از خودکشی پیشمرگ گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران از ترس درگیری با جمهوری اسلامی و کشته شدن، خبر می دهند.

به گزارش آکام نیوز، سید اسماعیل حسینی از اهالی ربط سردشت، که از چند سال قبل به عضویت گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران در آمده بود، در هفته های گذشته از سوی فرماندهی پیشمرگ و کمیسیون امور نظامی، بشدت تحت فشار قرار می گیرد که باید برای ادامه فعالیت در این گروهک، عازم مناطق کوهستانی جدار مرزی ایران و اقلیم کردستان عراق شود.

نامبرده بشدت در مقابل این دستور مقاومت کرده و حاضر به انجام این ماموریت طولانی و خطرناک نیست و بارها در بین دوستان پیشمرگش، گفته بود که اگر او را به ماموریت اعزام کنند حتما وارد درگیری با جمهوری اسلامی شده و چون همچون دیگر پیشمرگان دوره خاص نظامی ندیده، حتما کشته خواهد شد.

این عضو و پیشمرگ گروهک دمکرات در نهایت بخاطر فشار و آزار و اذیت ها برای اعزام او به مناطق مرزی کوهستانی ایران و اقلیم کردستان عراق، تصمیم گرفت در مقابل دفتر فرماندهی پیشمرگ و کمیسیون امور نظامی، اقدام به خودکشی کند.

سید اسماعیل در نهایت مقابل قلعه اقدام به خودکشی می کند و سرنوشت تلخ او این چنین، به پایان می رسد.

این اتفاقات در حالی روی می دهد که سرکردگان دمکرات مدعی هستند استقبال پیشمرگان از طرح راسان بحدی بالاست که همه به آنها فشار وارد می کنند!

اما شاهد هستیم تنها افرادی که حزب دمکرات قصد تنبیه آنها را دارد و یا فراری هستند و اهل هیچ باند و باندبازی نیستند برای کشته شدن، در نوبت مرگ قرار می گیرند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

خواهش میکنم چند تیم دیگه بفرست کاک مصطفی هجری نیروهای امنیتی ایران بیکار نشینن ههه

خیلی از پیشمرگان که کشته شدند بزور فرستاده میشدن به ماموریت های داخل کشور

سیدها که در جمهوری اسلامی نونشان تو روغنه چرا ...؟!

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!