- یک‌شنبه 17 ژانویه 2021

2021 17 January

یکی از اعضای کمونیست کارگری به جرم حمله به سفارت ایران دستگیر شد

آکام نیوز/اختصاصی: سفارت جمهوری اسلامی ایران در استکهلم سوئد از دستگیری و بازجویی عضو قدیمی گروهک تروریستی کمونیست کارگری توسط پلیس سوئد خبر داد.

به گزارش آکام نیوز، بهروز ارژنگ از اعضای موسوم به شورای استکهلم که وظیفه تعرض به سفارتخانه ها و اماکن مرتبط با جمهوری اسلامی ایران را بر عهده دارند، توسط پلیس سوئد دستگیر شده است.

در پی تعرض و حمله خشونت آمیز به سفارت جمهوری اسلامی ایران در استکهلم، سفارت کشورمان از اعضای موسوم به شورای استکهلم به سرکردگی بهروز ارژنگ ( غلام ) شکایت رسمی کرده است.

پلیس سوئد در پی شکایت سفارت جمهوری اسلامی برای چندمین بار در طول یکماه اخیر، غلام (بهروز ارژنگ) از اعضای شورای استکهلم را به جرم تعرض به سفارت مورد اتهام و بازجویی قرار داد .

شورای استکهلم همراه با نیروهای چپ و کمونیست کردی بارها اقدام به تعرض به اماکن ایرانی و خصوصا سفارتخانه ها و کنسولگری های کشورمان کرده اند.

در همین ارتباط چند تن دیگر از معارضان دستگیر و تحت بازجویی پلیس قرار گرفته اند و اعضای کمونیست و کومله پرونده های کیفری زیادی در اداره پلیس دارند.

بازجویی از مهاجمان و اوباش گروهکهای چپ و کومله توسط پلیس سوئد همچنان ادامه دارد.

اخبار تکمیلی متعاقبا اطلاع رسانی می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!