- پنج‌شنبه 20 ژوئن 2019

2019 20 June

فوری – درگیری در قلعه حدک

آکام نیوز:چند شب پیش اوایل بامداد درگیری شدیدی در مقر گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان به وقوع می پیوندد که منجر به زد و خورد،تیراندازی و زخمی شدن برخی افراد می گردد.

این روزها علاوه بر اینکه جنگ قدرت میان طرفداران خالد عزیزی و مصطفی مولودی در اوج است و هر روز شاهد صف بندی و دسیسه های مولودی هستیم؛

خالد ونوشه نیز با ایجاد تنش زمینه های تحریک ایلامی ها را فراهم آورده و خط و نشان های شدیدی برای هم می کشیدند،تا اینکه کاسه صبر ایلامی ها سر ریز شده و علیه خالد ونوشه تاخته اند و او هم بیکار ننشسته و در صدد دامن زدن به این مسائل است.

هر چند در آخرین بار خالد ونوشه با اسلحه کشی مزاحم زن سه نفر از کادرها شده و دفتر سیاسی نیز او را محکوم کرده اما به دلیل عدم اقدام عملی هنوز کادرها جریحه دار هستند.

گویا آرش ایلامی یک طرف قضیه است.

دو نفر زندانی و یک نفر دیگر هم منتقل شده است.

به زودی جزییات تکمیلی از درگیری ها در مقر حدک بویژه در خصوص کودتا منتشر خواهد شد،باید دید آیا دست حدکا نیز در کار بوده است یا خیر؟

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!