- يكشنبه 28 مرداد 1397

2018 19 August

قاتل کادر حزب دمکرات،ملا عثمان از افراد نزدیک رهبری معرفی شد!

آکام نیوز:بنا بر اظهارات سران حزب منحله دمکرات -حدک- قاتل قادر قادری کادر این گروهک تروریستی که هفته گذشته در اقلیم کردستان کشته شد،یکی از اعضای این گروهک به اسم “ملا عثمان” می باشد که یکی از نزدیکان خالد عزیزی و فرد مورد اعتماد بیشتر اعضای رهبری حزب دمکرات کردستان هستند.

آنهایی که جمهوری اسلامی را متهم به ترور می کردند حالا یکی یکی تروریستها از آستین خودشان بیرون می آیند. فرداست که قاتل پسر صلاح رحمانی هم یا سعدی محمدی باشد یا حمدی حسینی شاید هم کاوه بهرامی یا یکی از مورد اعتمادهای حزب منحله دمکرات کردستان باشد.

کسانی که یک عمر در دل خودشان تیم ترور پرورش می دهند یک زمانی هم می شود که همان گلوله ها و آدم ها به سمت خودشان برگردد.

قادر قادری که با کسی مشکل نداشت خودشان می کشند و می اندازند به سمت ایران، حال که از اعضای حدک و حدکا کسی از صلاح رحمانی خوشش نمی آمد ببیند چطوری پسرش را می کشند تا خودش را نیز در به در کنند و اینکه سریال کشته سازی ها را تکرار بکنند.

حال شما کمپ نشینان عزیز که به آنها پناه برده اید،نمی گوییم برگردید به ایران،اما مراقب باشید قربانی بعدی شاید شما باشید/شاید...

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!