ماجرای یک شب جنجالی در اردوگاه گروهک کومله زحمتکشان کردستان

آکام نیوز/اختصاصی: اردوگاه گروهک موسوم به کومله زحمتکشان کردستان(شاخه عمر ایلخانی زاده)، شاهد یک اتفاق تلخ بود.

به گزارش آکام نیوز، چندی پیش فریاد (مسئول واحد آماده کومله زحمتکشان کردستان) به اتفاق آمانج یکی از پیشمرگان کومله، اقدام به مشروب خواری و خوشگذرانی با زنی به نام فرمیسک می کنند.

این موضوع به گوش انور مسئول سیاسی نظامی کومله زحمتکشان کردستان می رسد و با اعتراض پیشمرگان دیگر، مسئول سیاسی، نظامی کومله، با آنها برخورد می کند.

این برخورد باعث درگیری لفظی بین طرفین می شود و افراد به یکدیگر فحاشی کرده و الفاظ رکیک و ناشایستی در این درگیری ردوبدل می شود.

با شدت گرفتن درگیری، پیشمرگانی که تازه از کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران(شاخه عبدالله مهتدی) به کومله زحمتکشان کردستان ملحق شده بودند، در حمایت از فریاد(مسئول واحد آماده کومله زحمتکشان کردستان) وارد معرکه می شوند.

این درگیری ها به اوج خود می رسد که با شدت گرفتن تنش ها، امجد حسین پناهی و ریبوار کریمیان وارد معرکه می شوند و در نهایت با تلاش های چند ساعته موفق می شوند قائله را خاتمه دهند.

گفته می شود که شخص انور، مسئول سیاسی، نظامی کومله زحمتکشان کردستان نیز با همین زن(فرمیسک) ارتباط غیراخلاقی دارد و دلیل این شدت برخورد با طرفین درگیری نیز همین مسئله بوده است و نیروهایی که به تازگی از کومله مهتدی به کومله ایلخانی زاده آمده بودند در جریان این مسئله هستند و به همین خاطر درگیری ها شدت یافته است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!