نقشه کمیته احزاب کردستانی برای سوء استفاده از سیل زدگان

آکام نیوز: گروهک های تجزیه طلب کردی از هر فرصتی برای عرض اندام و سوء استفاده مالی از مردم نوعدوست کشورمان، سوء استفاده می کنند.

به گزارش آکام نیوز، بر پایه خبر رسیده از شمال عراق، مطلع شدیم گروهکهای کردی در قالب کمیته همکاری احزاب کردستانی، در روزهایی که مردم سیل زده کشورمان گرفتار مصیبت هستند، به فکر چپاول کمک های مردمی به سیل زدگان هستند.

کمیته موسوم به همکاری احزاب کردستانی که متشکل از کومله، دمکرات، خبات کردستان، حزب آزادی کردستان، جبهه بلوچستان، الاحوازیه و... هستند در اطلاعیه ای خطاب به نیروهای خود در خارج و داخل کشور از آنها درخواست کرده اند تا پول های خود را که بنام کمک به سیل زدگان جمع آوری کرده اند، به حساب آنها در خارج کشور واریز کنند تا به دست مردم برسانند!

اما یک منبع موثق خبری گزارش داد که این گروهک های فرصت طلب تا این لحظه پول های زیادی از خارج نشینان بنام کمک به مردم سیل زده دریافت کرده و به حساب های شخصی خود واریز کرده اند.

گروهک های کردی، همچنین با انتشار تصاویری از کمک های مردم مریوان به سیل زدگان شمال کشورمان، سعی دارند با برانگیختن احساسات مردم کردستان، از آب گل آلود به نفع خود ماهی بگیرند و پول زیادی به جیب بزنند.

نقشه کمیته احزاب کردستانی برای سوء استفاده از سیل زدگان

مردم کردستان و افرادی که در خارج کشور زندگی می کنند در جریان باشند هیچ پولی از این گروهکها به دست مردم نمی رسد و تمام این پول ها صرف خوشگذرانی های این فرصت طلبان می شود.

مردم کمک های خود را تنها از طریق هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به دست سیل زدگان کشورمان برسانند و در دام این فرصت طلبان گرفتار نشوند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!