- جمعه 6 ارديبهشت 1398

2019 26 April

نمونه‌ی نفوذ گروهکهای تروریست کردی در کردستان!

آکام نیوز:شهروندی سقزی برای احزاب کمپ‌نشین که‌ این مدت در خصوص اعتصاب مردم بانه‌ می‌خواستند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند،نامه‌ایی نوشته‌ است.

متن نامه‌:

“درخواست می‌کنم عزیزان اگر در مسائل اعتصاب و برخی خواسته‌های اقتصادی و مدنی مردم بانه‌ بیانیه‌ منتشر نکنید و سکوت نمایید،مردم زودتر و بهتر به‌ خواسته‌هایشان خواهند رسید.

شما در دور دست نشسته‌اید و می‌خواهید با بیسیم میدان را کنترل کنید ولی اینگونه‌ نمی‌شود! باید گفته‌ شود که‌ احزاب کردستان ایران در اکثر موارد نقش پیشگام بودن را از دست داده‌اند و به‌ حاشیه‌ جامعه‌ افتاده‌اند،به‌ جای اینکه‌ زمینه‌ برای مبارزه‌ درست کنند،نشسته‌اند و منتظر هستند که‌ مردم انقلاب کنند و آن‌ها نیز آن را صاحب شوند که‌ اینگونه‌ شدنی نیست.

حزب پیشرو،باید پرچمدار مردم باشد و همزمان برنامه‌ و سیاست مشخصی داشته‌ باشد و مردم را سوق بدهد برای گرفتن حقوق خود نه‌ زمانی که‌ مردم فعالیتی داشتند آن‌ها هم با استفاده‌ از فعالیت مردم تبلیغات خود را آغاز نماید.

عزیزان،مردم و جامعه‌ از شما قطع امید کرده‌اند،به‌ گفته‌ی سیاست‌مداری بزرگ “نیاز حزب و جریان سیاسی به‌ جامعه‌ به‌ مانند نیاز ماهی به‌ آب می‌باشد” ولی چند سالی است که‌ شما از آب دور افتاده‌اید.روشنفکران و فعالین در داخل کار خود را خواهند کرد اگر شما برای سود و منفعت خودتان به‌ آن‌ها برچسب نزنید.شما چندین سال است که‌ مشغول دو دستگی و انشعاب هستید هیچ کدام دیگری را قبول ندارید و تنها خودتان را حزب می‌دانید،شما مردم را ناامید کرده‌اید در حال حاضر که‌ هیچ قدرتی در دست ندارید اینگونه‌ هستید اگر روزی به‌ میهن برگردید با این وضعیت (اختلافات و دشمنی) چه‌ بر سر کردستان و مردم خواهید آورد؟؟؟!!!

آنقدر مشغول توطئه‌ چینی بر ضد همدیگر هستید که‌ وظایف و کار خود را فراموش کرده‌اید،برای هر رویدادی که‌ اتفاق می‌افتد بعد از چند روز از خواب بیدار می‌شوید و برای نشان دادن خود،بیانیه‌ایی منتشر خواهید کرد و دیگر تمام و در واقع آن هم هیچ نقش و تاثیری نخواهد داشت به‌ جز اینکه‌ مردم را دچار سردرگمی خواهید کرد.

درخواست می‌کنم دست از سر مردم بردارید و بیهوده‌ و در راه تامین منافع خود،پسران و دختران مردم را آواره‌ و دربه‌در نکنید….!!!!!”

“شهروندی از سقز

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

این گروهک ها تروریست چون عقده مطرح شدن دارندخودشون را نخود هر آشی میکنند

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!