- سه‌شنبه 19 ژانویه 2021

2021 19 January

هشدار به مردم کردستان+ ضد انقلاب بنام کمک به زلزله زدگان، شماره حساب شخصی اعلام کرد!

آکام نیوز: باز هم درد و مصیبت مردم کردستان و باز هم فرصت طلبی ضد انقلاب که در چنین روزهای سختی، بجای همدردی با مردم، در حال کلاهبرداری در روز روشن بنام کمک به زلزله زدگان و به کام خود است!

به گزارش آکام نیوز، ضد انقلاب باز هم کاسه گدایی بدست گرفت و بنام کمک به زلزله زدگان، شماره حساب شخصی اعلام کرد!

صبح روز، یکشنبە 4 اسفندماه 1398 و ساعت 09:23 صبح، زلزله‌ای به قدرت 5.7 درجە ریشتر حوالی شهر قوتور در شمال ارومیه را لرزاند و خسارت‌هایی برجا گذاشت.

کانون این زمین‌لرزه در 17 کیلومتری قوتور، 31 کیلومتری “خوی” و 115 کیلومتری شهر ارومیه بود و به گفته مرکز لرزه‌نگاری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران در عمق شش کیلومتری زمین رخ داد.

از زمان وقوع این زمین لرزه، رسانه های ضد انقلاب و خصوصا گروهکهای تروریست و فرصت طلب کردی که از هر آب گل آلودی به نفع خود ماهی می گیرند، در فراخوانی عجیب و مضحک در رسانه های خود، از مردم کردستان درخواست کردند تا کمک های صرفا نقدی خود را به شماره حساب های شخصی آنها در اروپا واریز کنند!!

ضد انقلاب شماره حساب های شخصی مدیران رسانه ها و اعضای رده بالای خود را اعلام کردند و در چند نوبت این درخواست واریز پول را در رسانه های خود بازنشر کردند!

متاسفانه در زمان زمین لرزه سال گذشته نیز همین اتفاق تکرار شد و ضد انقلاب، با اعلام شماره حساب های شخصی خود، مقدار زیادی از مردم نوعدوست کشورمان، کلاهبرداری کرده و پول های کلانی به جیب زدند.

مردم کردستان باید مراقب این دسیسه های سرکردگان گدا و کلاهبردار ضد انقلاب باشند و به هیچ عنوان یک ریال به شماره حساب های شخصی آنها واریز نکنند چرا که این پول ها هرگز به مردم زلزله زده نخواهد رسید و تمام حساب های متعلق به ضد انقلاب در داخل کشور مسدود است و اصولا هیچ راهی برای به اصطلاح ارسال این پول ها به داخل کشور نیست و تمام این بازی ها صرفا، یک تلاش برای پر کردن جیب های خالی ضد انقلاب است تا با پول های بادآورده مردم نوعدوست کشورمان، در اروپا خوشگذرانی کنند.

بار دیگر به مردم عزیز کشورمان هشدار می دهیم مراقب این کلاهبرداری علنی ضد انقلاب باشند و هرگز به شماره حساب های دشمن پولی واریز نکنند و کمک های خود را صرفا از طریق هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به مردم زلزله زده، برسانند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!