مردم مراقب سودجویی ها باشند

آکام نیوز: از طریق یکی از دوستان مطمئن خارج از کشور با خبر شدیم، مصطفی هجری دبیرکل حدکا طی ارسال پیامی به کمیته های خارج، خواهان جمع آوری کمک های مالی به بهانه سیل اخیر در کشور برای کمک به امورات حزبی شد!

به گزارش آکام نیوز، دیارونادیار در همین ارتباط نوشت، با این وصف هموطنان کُرد عزیز به شدت مراقب سودجویی احزاب باشند.

در بخش هایی از ابلاغیه هجری به کمیته های خارج، اینگونه آمده است: مسئولین محترم کمیته ها و نمایندگی دروه لات: با توجه به اینکه یازمتی جمع آوری شده پس از زلزله سرپل ذهاب از مردم داخل کشور، کمک فراوانی به امورات حزبی و تشکیلاتی از جمله راه اندازی تیشک تی وی نمود، ضروری است با توجه به سیل اخیر، کمیته های اروپایی هر چه سریعتر و پیش از آنکه احزاب دیگر مانند پژاک و کومله وارد شوند، هموطنان داخل را برای جمع آوری کمک تشویق و حسابهایی از مرتبطین را معرفی نمایند.

این حسابهای داخلی از افراد مطمئن نشکیلاتی سفید در نظر گرفته شده که بعداً از کانال صرافی ها به طور متمرکز به نمایندگی پاریس حزب واریز می شود.

به هیچ وجه افراد کردستان و کویه واسطه برای کار نباشند که مردم شک به ارسال کمک ها به حزب نداشته باشند. سعی شود در این راه و برای تبلیغات از افراد خوشنام و سرشناس و رسانه ای استفاده شود.

دفتر دبیر کل حزب دمکرات کردستان ایران….. ملاحظه می کنید؟!

انتهای کلاشی و بی شرافتی که یک حزب می تواند داشته باشد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!