سوء استفاده گروهکهای کردی از کودکان به شیوه داعش

آکام نیوز: تصویری که ملاحظه می کنید از گروهک حزب آزادی کردستان یا همان پاک است، گروهی که تحت امر مسعود بارزانی قرار دارد و مستقیما از حزب دمکرات کردستان عراق و عربستان سعودی دستور می گیرد.

به گزارش آکام نیوز، متاسفانه باخبر شدیم احزاب کردی در کردستان عراق در حال استفاده اجباری از نوجوانان و کودکان زیر سن قانونی هستند و همچون داعش از کودکانی که باید در حال تحصیل و آموزش باشند، استفاده نظامی می کنند.

خطاب ما به مردم عزیز کردستان ایران است،

مردم کردستان ایران، ای جوانان عزیز کردستان، داعشی تازه در حال شکل گیری است، مراقب خود و فرزندان بی گناه تان باشید.

سوء استفاده گروهکهای حزب آزادی کردستان و دمکرات از کودکان

اکنون کومله،دمکرات و حزب آزادی کردستان، به دستور اربابان آمریکایی،عربستانی و اسرائیلی خود، قصد فریب جوانان کم سن و سال مردم ستمدیده کردستان ایران را دارد، تا اردوگاه های خود را که به اصطلاح مقرشان است، با جوانان شما پرکنند و با خشن‌ترین افسران این کشورها، این کودکان تحت آموزشی آدم کشی قرار بگیرند، تا در آینده نزدیک بر علیه خودمان به داخل کردستان اعزام شوند و در این میان کومله،دمکرات،حزب آزادی کردستان، خبات و... برای حفظ وضعیت اردوگاه نشینی خود به نان و نوایی برسند.

سردمداران گروههای کردی چرا از بچه های خودشان اینچنین استفاده نمی کنند؟!

سوء استفاده گروهکهای حزب آزادی کردستان و دمکرات از کودکان

چرا اگر می خواهند از مردم کرد دفاع کنند، خانواده و فرزندان خود را برای تحصیل به اروپا و آمریکا فرستاده اند؟!

مردم به گوش باشید!

آمریکا،اسرائیل و عربستان سعودی جنایتکار و کودک کش، امروز می خواهند با افراد مزدور از نسل خودمان که به فکر منافع خود هستند، فرزندان و نسل امروز ما را، از ما جدا و مثل داعشی ها و تکفیری ها در مقابل مردم بی گناه کرد قرار دهند و امنیت را از ما بگیرند.

به گوش باشید ای جوانان غیور و گول این مزدوران اجانب را نخورید و تاریخ چندین ساله و غنی از فرهنگ خودمان را مخدوش نکنیم.

سوء استفاده گروهکهای حزب آزادی کردستان و دمکرات از کودکان

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!